Bize inanın ve güvenin

0
201

Yeni İskenderunspor’un golcü oyuncusu Zeyni Özdemir, 3. lig yolunda kalan son iki maçı da kazanmak istediklerini ve İskenderun halkının desteğini yanlarında görmek istediklerini belirtti:

Bize inanın ve güvenin“Bize inanın ve güvenin”

Yeni İskenderunspor’un Malatya’da şampiyon olmasında büyük pay sahibi olan ve attığı gollerle takım arkadaşlarını rahatlatan Zeyni Özdemir, Güney Medya Grubu’nu ziyaret ederek, haber merkezinden Cuma Keseroğlu’yla bir süre sohbet etti. Takım olarak İskenderun’a gelen futbolcular, iki gün izne ayrıldıktan sonra çarşamba günü topbaşı yaptılar. Attığı gollerle Yeni İskenderunspor’un yarı finale gelmesinde ciddi katkısı olan Zeyni Özdemir, Güney Medya Grubu’nu ziyaret ederek, haber merkezinden Cuma Keseroğlu’na takımın son durumu hakkında açıklamalar yaptı.
13 yaşında İskenderunspor’da futbol hayatına başlayan ve buradan Türkiye’nin önemli kulüplerinde top oynama şansı yakalayan Zeyni Özdemir, bu günlere gelmesinde İskenderunspor’un çok önemli desteği ve katkısının bulunduğunu açıkladı.
Malatya’da oynanan maçların değerlendirmesini yapan golcü oyuncu Özdemir, “Bizler Malatya’da oynadığımız maçın önemini herkesten çok iyi biliyorduk. Tüm futbolcu arkadaşlarım, teknik kadro, malzemecisi ve sağlık ekibi hep birlikte oynadığımız maçları alacağımıza inandık. Sahada parayla değil, İskenderun ruhuyla oynuyoruz. Yıllardır kaderiyle baş başa bırakılan bir takımı böyle bırakmamız doğru değildi. Kulüp başkanımız Sedat Uysal ve yönetim büyük bir fedakârlık yaparak Kartalspor’un ismini ve renklerini, Yeni İskenderunspor ve turuncu-maviye dönüştürmüştü. Manzara böyle olunca bizim gibi insanların da hizmet etmesi gerekiyordu. Para bizim için hep ikinci planda oldu. Tüm futbolcular sahada sadece galibiyeti düşünüyorlar. Kimse para konusunu gündeme bile getirmiyor. Çünkü bizler inanmış bir ekibimiz ve bu takımı 3. lige çıkartarak İskenderun’a olan borcumuzu ödeyeceğiz” açıklamasını yaptı.
Son iki maçın da değerlendirmesini yapan Zeyni Özdemir, “Bizim için rakip anlamda hiçbir takım fark etmiyor. Sahaya rakibimiz kim olursa olsun, o takımı yenmek için çıkıyoruz. Bizim başka hiçbir düşüncemiz olamaz. Kalan iki maçımızı da alarak üçüncü lige çıkmış bir takım olarak İskenderun’a döneceğiz” yorumunu getirdi.
İskenderunspor’da yetişen golcü oyuncu Zeyni Özdemir, bugüne kadar İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Hatayspor, Adana Demirspor, Mardinspor ve Ceyhanspor gibi önemli takımlarda oynadı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × 4 =