Bayır Bucak Türkleri Derneğine Siyasilerden Yoğun İlgi

0
245

Bayır Bucak Türkleri Derneğine siyasilerden yoğun ilgi. Yaklaşık bir ay önce kongre ile kan değişimi yapan Bayır Bucak Türkleri Derneği, genç başkanı ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte yaptıkları çalışmalarla kan değişikliğinin çok yararlı olduğunu hissettirdi.

Yeni yönetime siyasi partilerden de yoğun ilgi ve nezaket ziyaretleri devam ediyor. Geçtiğimiz hafta içerisinde Derneğe nezaket ziyaretinde bulunan Türkiye Değişim Hareketi İskenderun teşkilatı başta ilçe başkanı Mustafa Kaleli olmak üzere başkan yardımcısı Nahide Bilgin yönetim kurulu üyeleri Süleyman Salkım ve Ahmet Sivaslı yeni başkan ve yeni yönetime hayırlı olsun dileklerinde bulunurken ilçe başkanı Mustafa Kaleli; Türkiye Değişim Hareketinin 12 Haziran 2010 itibariyle partileşeceğini ve 81 il ve tüm ilçe ve beldelerde örgütlenmiş bir şekilde olası erken veya zamanında yapılacak bir genel seçimlere hazır olduklarını vurguladı. KALELİ; Türkiye Değişim Hareketinin toplumla beraber yürümeden yana olduklarını belirtirken toplumun sorunlarını çözümlemeden yana bir politika izleyeceklerini söyleyerek ideolojimizde ötekimiz olmayıp ötekileştirmeden herkesi kucaklayan olacağız dedi.Bayır Bucak Türkleri Derneğine Siyasilerden Yoğun İlgi
Bayır Bucak Türkleri, Dernek Başkanı Mehmet Fettah Çiftçi’de Nezaket ziyaretlerinden dolayı Türkiye Değişim Hareketi ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
Başkan ÇİFTÇİ; Tüm siyasi partilerimiz ülkemiz için çok önemli mihenk taşlarını oluşturarak demokrasi ve hukuk alanında çok önemli roller üstlenmektedirler. Sivil toplum örgütleri olarak bizlerde ülkemizin menfaatleri doğrultusunda hizmet eden tüm siyasi partilerimize eşit mesafede olmak kaydıyla üzerimize düşen görevleri layıkıyla yerine getirmek elbette vazgeçilmez ödevlerimiz olarak kabul etmekteyiz dedi.
Bayır Bucak Türkleri Dernek başkanı Mehmet Fettah Çiftçi bu ziyaret sonrası yaptığı açıklamada önümüzdeki günlerde diğer siyasi parti temsilcilerimizin de ziyaretlerde bulunmak için randevu aldıklarını belirterek siyasi partilerimizin biz Bayır Bucak Türkmenlerini yalnız bırakmayarak destek olmaları bizleri oldukça mutlu etmiştir. Şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarım adına tüm siyasi partilerimize sonsuz şükranlarımızı sunarım dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

three × three =