Hatay Yaşam’ın gecesinde coşku doruğa çıktıBölgemizde kaliteli yayın anlayışını kurulduğu günden bugüne taşıma başarısını gösteren Hatay Yaşam Gazetesi, kuruluşunun 2. yıldönümünü Yelken Kulübü’nde Coşkun Sabah’ın konuk olduğu muhteşem bir geceyle kutladı.
Haftalık olarak yayın hayatını sürdüren Hatay Yaşam Gazetesi’nin Yelken Kulübü’nde düzenlenen kutlama gecesi iş, siyaset ve bürokrasi dünyasının renkli simalarını bir araya getirdi. Ünlü ses sanatçısı Coşkun Sabah’ın sahne aldığı gecede coşku fırtınası yaşandı. Sabah, söylediği birbirinden güzel Türk Sanat Müziği eserleriyle dinleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.
Hatay’ın kültürel, ekonomik, sosyal açıdan gelişimine katkı sağlayan iş adamlarına, bürokratlara ve belediye başkanlarına plaketlerin verildiği gecede bir konuşma yapan gazetenin sahibi Sadullah Aslan, kuruluşundan bu yana kendisine destek olan herkese teşekkür etti.
Hatay Yaşam Gazetesi’nin 2. kuruluş yıldönümü kutlama gecesine AK Parti Hatay Milletvekilleri Orhan Karasayar ve Mustafa Öztürk, Dörtyol Kaymakamı Hayri Sandıkçı, İskenderun ilçe Emniyet Müdürü Yusuf Cinel, çevre belde belediye başkanları, siyasi parti ilçe başkanları, iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.Hatay Yaşam’ın gecesinde coşku doruğa çıktı
Gecenin ilerleyen saatlerine doğru sahne alan ünlü ses sanatçısı Coşkun Sabah, Hatay Yaşam Gazetesi’nin imtiyaz sahibi Sadullah Aslan’ı Türkiye’nin en genç gazete patronu olarak niteleyerek, ‘’Basın sektörü özveri gerektiren bir alan. Bugün burada görüyorum ki Sadullah kardeşim genç yaşta yüklendiği sorumluluğun hakkını iş, siyaset ve bürokrasinin renkli simalarını böylesine coşku dolu bir organizasyonda buluşturarak layıkıyla yerine getirmiş. Kendisine ve ekine başarılar diliyorum’’ ifadesinde bulundu. Seslendirdiği birbirinden güzel parçalarla geceye damgasını vuran Coşkun Sabah, katılımcılardan büyük alkış aldı.
Bizlerde Güney Medya Grubu olarak Sadullah Aslan ve ekibine başarılar diliyoruz.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × one =