SGK firma temsilcilerini onurlandırdıSosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Hatay İl Müdürlüğü, il ölçeğinde kuruma en fazla prim ödemesi yapan işletmelere ödül verdi.
SGK Hatay İl Müdürü Mehmet Zülfi Camkurt, bu tür organizasyonlarla amaçlarının diğer işverenleri ve işletmeleri teşvik etmek, görevini yerine getirenleri de ödüllendirmek olduğunu söyledi. Camkurt, yaptıkları değerlendirmede il ölçeğinde kuruma en fazla prim veren 10 işletmeleri tespit ettiklerini belirtti.
Konuşmanın ardından İskenderun Demir Çelik A.Ş, Tosçelik Profil ve Sac Endüstrisi A.Ş, Tosyalı Demir Çelik Sanayi A.Ş, Ekinciler Demir ve Çelik Sanayi AŞ, Nursan Metalurji Endüstrisi A.Ş, Yazıcı Demir Çelik Sanayi Turizm A.Ş, Nursan Çelik AŞ, Hateks Hatay Tekstil İşletmeleri A.Ş, Noksel Çelik Boru Sanayi A.Ş. ve İskenderun Uzmanları Özel Sağlık Hizmetleri Limited Şirketleri’ne plaket ve ödülleri törenle verildi. Antakya Şehir Kulübü’nde gerçekleştirilen törene Hatay Vali Yardımcıları Kadim Doğan ve İsmail Kara, MÜSİAD Hatay Şube Başkanı ve Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Tosyalı, firma temsilcileri ve davetliler katıldı.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

15 + fifteen =