Yeni İskenderunspor’un rakipleri belli olduBölgemizi 3. lig terfi-tenzil maçlarında temsil edecek olan Yeni İskenderunspor’un rakipleri çekilen kura sonucunda belirlendi. Yeni İskenderunspor’un grubunda Elazığ Belediyespor, Diyarbakır Erganispor ve Şanlıurfa Birecikspor yer alırken, ekibimiz ilk maçında 12 Mayıs Çarşamba günü saat 13.30’da Şanlıurfa Birecikspor ile karşı karşıya gelecek. Oynanacak maçların galipleri diğer maçların galipleri ile sahaya çıkacak. Maçlar tek eleme usulü ile oynanacağından 90 dakikalık maç sonucunda yenilen takım evine dönecek.
Bölgemizin diğer bir temsilcisi Erzin Belediyespor’un da, Şanlıurfa’da oynayacağı grup maçları öncesinde rakipleri belirlendi. Erzin Belediyespor’un grubunda şu takımlar yer alıyor: Kozan Belediyespor, Osmaniye Önderspor, Kahramanmaraş Elbistanspor.
12 Mayıs Çarşamba günü saat 15.30’da Erzin Belediyespor ile Kozan Belediyespor karşı karşıya gelirken, diğer karşılaşmada ise yine aynı gün saat 15.30’da Kahramanmaraş Elbistanspor ile Osmaniye Önderspor sahaya çıkacak.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 × 3 =