AK Parti İskenderun İlçe Kadın Kolları, Anneler Günü dolayısıyla hayatta en değerli varlıklarımız olan annelerimize karanfil takdiminde bulundular. Faaliyetlerine aralıksız devam eden AK Parti Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Özer ve beraberindeki kadın kolları üyeleri, kentin en işlek caddesi olan Havuzlu Çarşı’da annelerin gönüllerini alarak bu anlamlı günlerini kutladılar. AK bayanlar annelere karanfil dağıttı
AK Parti Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Özer, karanfil dağıtımının ardından yaptığı açıklamada annelerin yılın bir günü değil, her gün hatırlanmaları gerektiğine vurgu yaptı. Parti olarak da çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini vurgulayan Özer, Anneler Günü’nün tüm annelerimize sağlık mutluluk ve huzur getirmesi dileğinde bulundu.

ŞEHİT ANNELERİ UNUTULMADI
AK Parti Kadın Kolları yönetimi daha sonra İskenderun Şehit ve Gazi Aileleri’nin kapısı çaldı. Kentimizde bulunan şehit anneleriyle tek tek görüşerek onların Anneler Günü’nü kutlayan AK Parti Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Özer, annelere karanfil takdim etti.
Zaman zaman duygulu anların yaşandığı buluşmada konuşan Özer, “Sizin yetiştirdiğiniz evlatlar sayesinde bizler bugün huzur içinde yaşıyoruz. Onlar sizin gibi bizimde evladımız” diyerek şehit annelerini de teselli etti.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

8 + 16 =