Başkan Civelek’in takıma güveni tam

Kentimizin gururu ve gözbebeği Yeni İskenderunspor, terfi-tenzil maçları öncesinde tam kadro İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek’i ziyaret ederek, tesisleri takıma açtığı için Başkan Civelek’e teşekkür ettiler.
Bölgemizin gururu olan Yeni İskenderunspor’un ziyareti, Belediye Başkanı Civelek’e tam kadro olunca, ziyaret Belediye Brifing Salonu’nda gerçekleştirildi.
Kulüp Başkanı Sedat Uysal, Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Özen, Levent Yılmaz, Ahmet Dönmez, Antrenör Can Güven ve Yeni İskenderunspor’un mücadeleci futbolcuları ziyarette hazır bulundu.
Yeni İskenderunspor Kulüp Başkanı Sedat Uysal, 8 ay gibi kısa sürede kurulan takımın Hatay şampiyonu olarak kentimizi temsilen 3. lige çıkma mücadelesi vermek için Malatya’da oynanacak yükselme grubu maçlarına gideceklerini açıkladı. Uysal, bu konuda kendilerine tesis ile araç desteği veren Belediye Başkanı Yusuf Civelek’e de teşekkür etti. Kentimizin gururu olan bu takımı görmekten son derece mutlu olduğunu belirten İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek de, ”Sizlere olan güvenim ve inancım tam. Sizler giymiş olduğunuz formanın ağırlığını biliyorsunuz. Sonuna kadar mücadele edin ve Malatya’dan İskenderun’a profesyonel takım olarak gelin” açıklamasını yaptı.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here