Başak Tanıtım İskenderun’la bütünleşti

0
824

İskenderun’da yaklaşık 7 ay önce faaliyete giren Başak Tanıtım Hizmetleri, hizmet ağını genişletince kent halkının takdirini topladı. Başak Tanıtım Hizmetleri sahibi Fatma Çakıcı, İskenderun halkının kendilerine olan bu güven sayesinde ilkelerinin kalite ve müşteri memnuniyeti olduğunu söyledi.
Mareşal Çakmak Caddesi No: 11 M. Dağlı İşhanı K. 4/5 adresinde hizmet veren Başak Tanıtım Hizmetleri, İskenderun’da sektöründe bir marka haline geldi. Kısa sürede yaptığı işlerle kendini tanıtan Başak Tanıtım Hizmetleri, tüm Türkiye’ye olduğu gibi yurtdışına da ürünler yapıyor. Üretici firma olarak ürün bazında yetkili firma olan Başak Tanıtım Hizmetleri’nde yediden yetmişe her türlü tanıtım ve reklam broşürleri büyük bir titizlikle müşteriye sunuluyor. Başak Tanıtım İskenderun’la bütünleşti
Kalite ilkesinden kesinlikle ödün vermeyen Başak Tanıtım Hizmetleri’nde ajanda, takvim, saat, plaket, seramik, kıyafet, şapka, tulum, tişört, masa setleri, menü kapları, anahtarlık, fatura, irsaliye, çanta, karton, madalya, resimlik, kalem ve fihrist çeşitleri, kokulu mendil, ıslak mendil, çakmak, flama, balonlar, matbuu evrak işleri, takvim ve promosyon ürünleri, dergi, broşür, bloknot, afiş, zarf başlıkları, Atatürk posterleri, sürekli form kağıtları, dijital baskı, düğün davetiyeleri, belediye fitness aletleri gibi çok çeşitli ve farklı ürünleri hizmet yelpazesinde bulunduruyor.

İSKENDERUN BİZE, BİZ İSKENDERUN’A GÜVENİYORUZ
İskenderun halkının kendilerine güvendiğini, bu güveni boşa çıkarmamak için de var güçleriyle hizmetlerini sürdürdüklerinin altını çizen Başak Tanıtım Hizmetleri sahibi Fatma Çakıcı, “İşimizi yaparken, her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini on planda tutuyoruz. Bunun yanı sıra İskenderun’un tanıtılması ve kalkınması için de elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Kentimizden yurt içine ve yurt dışına ürünler gönderiyoruz. Bu kapsamda da kazandığımızı İskenderun’da harcıyoruz. Var gücümüzle çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

KİMSESİZ ÇOCUKLARA VE YAŞLILARA ÖNEM VERMELİYİZ
İskenderun’un halkı tarafından sevilen Başak Tanıtım Hizmetleri sahibi Fatma Çakıcı, işindeki başarısıyla birlikte manevi değerlere de oldukça önem veriyor. Çevresine yardım etmeyi özellikle kimsesiz çocuklara ve yaşlılara sevgi ve saygı gösterip onlara gerekli her türlü yardımı yapma konusunda çaba sarf eden Fatma Çakıcı, önümüzdeki zaman zarfında onlara ilgili bir takım projelerini de hayata geçireceğinin müjdesini verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

19 − one =