Nike futbol turnuvasında çeyrek final heyecanı

0
598

NIKE ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF)’nin ortaklaşa organize ettiği halı saha futbol turnuvasında çeyrek final heyecanı yaşandı. Kıyasıya çekişmelere sahne olan müsabakalarda Yenişehir Umut, Turkolar, Bitsede Gitsek, İndustar Off Samba, Terzi Yaşar, Pandorra Payas Spor ve Livarno çeyrek finale isimlerini yazdıran takımlar oldular. Nike futbol turnuvasında çeyrek final heyecanı
Belediye Spor Kompleksi’nde oynanan müsabakalara takımların taraftarları da büyük destek verirlerken, oynanan maçlar büyük çekişmelere sahne oldu.
Tüm Türkiye’de gerçekleştirilen bu turnuvanın İskenderun ayağında geçtiğimiz hafta Pazar günü oynanan ve kazananın çeyrek finale çıkacağı maçlar da futbolcular sahada yoğun çaba sarf ettiler. Maçların sonunda Yenişehir Umut, Turkolar, Bitse de Gitsek, İndustar Off Samba, Terzi Yaşar, Pandorra, Payas spor ve Livarno takımları gün sonunda çeyrek finale çıkan takımlar oldular. Alınan sonuçlar şöyle:
Yenişehir Umut: 3 Asaş: 2
Turkolar: 2 Dinazorlar: 1
Bitse de Gitsek: 2 Akdeniz spor: 1
İndustar Off Samba: 5 Çekos FC: 1
Renin Tıp Merkezi: 1 Terzi Yaşar: 6
Pandorra: 6 Enerji Gençlik: 0
King Off The South: 2 Livorno: 6
Jardel ve arkadaşları ile Payas Spor arasında oynanan karşılaşmanın normal süresi 3-3 bitince penaltı atışları sonunda Payas spor rakibini eleyerek çeyrek finale çıkma başarını gösterdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

eighteen + eighteen =