1 Mayıs böyle kutlanır..

0
245

Tüm Türkiye’de 1 Mayıs İşçi Bayramı, çeşitli etkinliklerle kutlanırken, İskenderun’da Ertu Demir Çelik, 1 Mayıs’ı işçilerle birlikte düzenlediği geceyle coşku içinde kutladı. Türkiye’de örnek gösterilebilecek birlik ve beraberliğin oluştuğu gecede Ertu Demir Çelik’in sahipleri Osman Tufan ve Sabit Eren, işçi bayramını çalışanları ile birlikte coşku içerisinde kutladılar.
Her sene kutlanan 1 Mayıs İşçi Bayramı’nda alışılagelmiş bildik slogan atma ve yürüyüş yerini coşkuya ve eğlenceye bıraktı. 1 Mayıs böyle kutlanır..
Payas Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Ertu Demir-çelik farklı bir etkinliğin altına imza atarak çalışanları ile birlikte düzenlediği birlik, beraberlik ve dayanışma yemeğinde 1 Mayıs’ı kutladılar.
Gecede Ertu Demir-çelik ortakları iş adamları Osman Tufan ve Sabit Eren, çalışanlarıyla pistte uzun süre oynayıp halay çekerek onların bu anlamlı günlerine ortak oldular.
Çalışanları ile birlikte olmanın mutluluğunu yaşayan Osman Tufan ve Sabit Eren, bir işçi gibi 1 Mayıs’ın önemini ve anlamını kavrayarak çalışanlarının mutluluklarına ortak oldular.
Gece hakkında bilgi veren Ertu Demir Çelik ortaklarından Osman Tufan, 1 Mayıs’ta farklı bir etkinliğe imza atmak istediklerini belirtti. Bu etkinliği tüm Türkiye’deki firmalarında yapması gerektiğinin altını çizen Güven, bu tür etkinliği her sene düzenleyeceklerini kaydetti. Osman Güven ayrıca tüm işçilerin 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutladı. Ertu Demir Çelik diğer ortağı Sabit Eren ise, işçilerle birlikte olmanın verdiği mutluluğun tarif edilemez olduğunu, bu coşkuya ortak olmalarından dolayı da ayrı bir sevinç duyduğunu vurguladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

15 − six =