Talihsiz Hakan göz ameliyatı için 20 bin TL toparlamak zorunda.. Kalem satarak ameliyat parası biriktiren Talihsiz Hakan’a katkı sağlamak isteyenler 0 541 554 33 80 nolu telefondan ulaşabilirler..
Bu habere duyarsız kalmayın!
Sokakta oynarken bir arkadaşının enjektör iğnesini gözüne batırması sonucu bir gözünü kaybeden 8 yaşındaki Hakan Güler, şimdi ameliyat için kendisine uzatılacak yardım eli bekliyor. İki yıl önce gözünü kaybeden talihsiz Hakan Güler’in, defalarca ameliyat olmasına rağmen bir türlü görmeyen gözü eski sağlığına kavuşamadı. Şimdi minik Hakan için bir umut ışığı doğdu. Ankara Göz Bankası’nda ameliyat olması halinde eskisi gibi görme umudu doğan minik Hakan, ameliyat için gerekli olan 20 bin TL’yi kalem satarak toplamaya çalışıyor.
Toplumun her kesiminden destek beklediğini dile getiren Hakan Güler, “Ameliyat parası için 20 bin TL gerekiyor. Bu parayı kalem satarak biriktireceğim. Bu konuda hayırsever vatandaşlarımızdan ve halkımızdan destek bekliyorum. Gönüllerden kopan her miktar yeniden dünyaya iki gözle bakmama katkı sağlayacaktır” diye konuştu.
Talihsiz Hakan Güler’in babası Murat Güler de, çocuğunun bu durumuna aile olarak kahrolduklarını ve ameliyat parasını tüm imkanları zorlayarak toparlamaya çalıştıklarını belirterek, “Oğlumun yeniden görebilmesi bu ameliyata bağlı. İki yıl önce talihsiz bir kaza yaşadı. Sokakta oynarken bir arkadaşı elindeki enjektör iğnesini gözüne batırınca, oğlumun bir gözü görme yeteneğini kaybetti. Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi’nde defalarca ameliyat olmasına rağmen gözü eski sağlığına kavuşamadı. Allah kimseyi bu duruma düşürmesin. Şimdi oğluma Ankara Göz Bankası’nda göz nakli yapılacak. Ameliyat ücreti olarak da 20 bin TL gerekiyor. Bu miktarı biriktirmek için kalem satıyoruz. Halkımız ve hayırseverlerimiz ne kadar çok kalem satın alırsa, çocuğuma o kadar fayda sağlayacaktır. Oğlumun yeniden dünyaya iki gözle bakabilmesi için dünyaları vermeye hazırım. Bu konuda yardımcı olmak isteyenler bize 0 541 554 33 80 no’lu telefondan ulaşabilirler” şeklinde görüş ortaya koydu.

1 YORUM

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

13 − three =