Dumlupınarspor liderliği garantilediği 4.gruptaki son maçı olan Erzurum Albayraklar Spor Bayan futbol takımı ile 1–1 berabere kaldı.

DUMLUPINAR SPOR YOLUNA DEVAM EDİYOR

Final maçı havasında geçen müsabakada lider Dumlupınarspor karşısında galip gelmek isteyen Erzurumlu kızlar birinci yarının son dakikalarında attıkları gole ikinci yarının başında Dumlupınar Spor’dan Tuğba Dernekçi’nin attığı beraberlik golü ile cevap verdiler ve maçın skorunu belirleyen bu gol ile Dumlupınar Bayan Futbol Takımı Play-Off müsabakalarına 16 puan ile 4.grup lideri olarak tamamladı.

Bundan sonraki çalışmalarını Play-Off müsabakaları için yapacak Bayan futbol takımımızın hedefi Lig Şampiyonu olup Bayanlar Futbol 2. ligine yükselmek olacak.

Kulüp Başkanı Halil İbrahim Kocadölü, kızların bu başarısından dolayı tebrik etti ve önümüzdeki günlerde Bayan futbol takımı için bir eğlence tertipleyeceğini ifade etti. İskenderun’un daha büyük başarılara layık olduğunu İskenderun halkının desteğiyle bu takımı önce 2. lig sonra da Bayan 1. ligine yükselterek şehrimizin ismini Türkiye genelinde tanıtma misyonu üslenmiştir.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

15 + ten =