AK Parti İskenderun Belediye Meclis Üyesi İbrahim Yaran’ın kızı Gonca ile Gündüz ailesinin oğlu Ziya, birlikteliklerini evlilikle bütünleştirdiler. Yoğun katılımın olduğu düğün töreninde genç çiftlerin nikahını İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek kıydı.
AK Parti İskenderun Belediye Meclis Üyesi İbrahim Yaran’ın kızı Gonca ile Gündüz ailesinin oğlu Ziya, evliler kervanına katıldılar. Memo Restoran’da gerçekleştirilen düğün törenine İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek, Sarıseki Belediye Başkanı Bülent Özer, AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Musa Kurşun, belediye meclis üyeleri ile birlikte çok sayıda davetli topluluğu katıldı. Düğün merasiminde genç çiftlerin olduğu kadar İbrahim-Sabriye çiftinin de oldukça mutlu ve bir o kadar da heyecanlı oldukları gözlendi. Düğünde gelin güzelliği ve zerafetiyle, damat ise yakışıklılığı ve şıklığıyla tüm dikkatleri üzerlerinde toplarken, mutlulukları gözlerinden okunan genç çiftlerin nikahını İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek kıydı. Oldukça görkemli geçen düğünde Gonca ve Ziya çifti Ömür boyu mutluluğa ‘EVET’ diyerek hayatlarını birleştirdiler.
Nikah merasiminin ardından davetliler pistten bir an olsun inmeyerek Gonca ile Ziya’nın mutluluklarına gece boyunca ortak oldular.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here