Ana Sayfa Genel Başarı kadınlar ile kazanılır

Başarı kadınlar ile kazanılır

akpartikadinkollari
akpartikadinkollari

AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’na kimya mühendisi Çiğdem Özer getirildi. Özer, tüm kadınları değişim rüzgarının yaşandığı partilerine katılım göstermeye çağırdı:

“AK Parti başarı kadınlar ile kazanılır felsefesinde”

AK Parti İskenderun İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’na seçilen kimya mühendisi Çiğdem Özer, düzenlenen basın toplantısında yeni döneme ilişkin çalışmalarla ilgili bilgiler verdi
AK Parti İlçe Başkanı Musa Kurşun ve İlçe Kadın Kolları üyeleri ile birlikte basın toplantısı düzenleyen AK Parti’nin çiçeği burnunda Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Özer, “Yönetim kurulundaki arkadaşlarımla birincil görevimiz kadınlara fırsat eşitliği sağlayarak aktif siyaset hayatının bir parçası haline gelmektir. Gelenekler ve görenekler fırsat vermez, kadının aklı ermez denildiği günlerde Türk kadını, Atatürk’ün önderliğinde pek çok Avrupa ülkesinden önce seçme ve seçilme hakkını kazandı. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da ifade ettiği gibi, ‘Türkiye’de kadına karşı ayrımcılığın, şiddetin, eğitim sorunlarının sona erdirilmesi için sadece yasal düzenlemeler ve hükümet uygulamaları yeterli olmamaktadır. Bunun için zihniyet değişimine ihtiyaç olduğu açıktır.’ Hiçbir partide kadın kolları AK Parti kadın kolları kadar güçlü olmamıştır. AK Parti başarı kadınlar ile kazanılır felsefesindedir. Biz hizmet için geldik, hizmet için varız. Açıkladığımız fikirler ve icraatlar doğrultusunda tüm kadınlarımızı bu değişim rüzgarının yaşandığı partimize katılmaya ve işbirliğine çağırıyorum” şeklinde görüş ortaya koydu.

YORUM YOK

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here