Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Taekwondo İl Temsilciliği tarafından organize edilen “İl Müdürlüğü Kupası” şampiyonasında büyük bir heyecan yaşandı.
Taekwondo Basın Danışmanı M.Hüseyin Zorkun yaptığı açıklamada, “İl Müdürlüğü Kupası” Şampiyonasına Mehmet Erişik Spor Kulübü, Erişik Gençlik ve Spor Kulübü, Öz Şampiyonlar Spor Kulübü, Payas Spor Kulübü ve Hatay Taekwondocular Spor Kulübü sporcularının katıldığını ifade etti.
Taekwondo Basın Danışmanı M.Hüseyin ZORKUN, Heyecanlı müsabakalara sahne olan şampiyona sonrasında ilk 3’e giren takımlara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından kupa verildiğini belirtti. Zorkun açıklamasında, “Turnuva sonunda düzenlenen ödül töreninde, Takım halinde birinci olan İskenderun Öz Şampiyonlar Kulübü adına Mehmet Korhan’a birincilik kupasını Taekwondo İl Temsilcisi Hasan Erişik verdi. Turnuva’da ikinci olan Mehmet Erişik Spor Kulübü adına Mehmet Erişik’e ikincilik kupasını Taekwondo Hakemi İhsan Akpınar verdi. Turnuvada üçüncü olan Payas Spor Kulübü adına Muhammet Taşdemir’e ise üçüncülük kupasını Taekwondo Federasyonu görevlisi Güvenç Akbıyık verdi” dedi.

2 Yorumlar

  1. iskenderunda özşampiyonlar taekwando salonunda MEHMET KORHAN oldukça başarıların sonu gelmeyecektir… bunu herkes böle bile ‘BAŞARI demek MEHMET HOCA demek ‘MEHMET HOCA demek BAŞARI demektir.

  2. iskenderunda özşampiyonlar taekwando salonunda MEHMET KORHAN oldukça başarıların sonu gelmeyecektir… bunu herkes böle bile ‘BAŞARI demek MEHMET HOCA demek ‘MEHMET HOCA demek BAŞARI demektir.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here