HAKKARİGÜCÜ SPOR 1- 2 İSKENDERUN DUMLUPINAR SPOR


Grubunda namaglup kızlarımız liderliği garantilemiş durumda
Grubunda 15 puanla liderliğini sürdüren Güvercinlerimiz 5 maçta 5 galibiyetle Grup liderliğini garantileyerek büyük avantaj elde etti.18 Nisan 2010 Pazar günü Hakkâri’de oynana maçta galip gelen takımımız ve Kulüp Başkanı HALİL İBRAHİM KOCADÖLÜ İskenderun’un gururu oldu. Yönetim ve Teknik heyet ve futbolcular olarak İskenderun kamuoyuna ve seyircilerine bizi desteklemeye devam etmelerini isteyerek teşekkür ettiler.

Hakkari Bayan Futbol Takımı İskenderun Güvercinlerine 2-1 Yenildi

AĞLAYAN FUTBOLCU KIZLARA RAKİP OYUNCULAR MORAL VERDİ

TÜRKİYE Bayan Futbol Ligi 4. grupta mücadele veren Hakkarigücü bayan futbol takımı, evinde konuk ettiği İskenderun Dumlupınar bayan futbol takımına 2-1 yenildi. Maç sonunda ağlayan Hakkarili futbolcu kızlara, İskenderun Güvercinleri rakip takımdaki arkadaşlarına kızları moral verdi.

Bölgesel Futbol Ligi 4’grupta son maçını 12 puanla grup lideri olan Hatay-İskenderun Dumlupınar Bayan futbol takımına karşı oynayan Hakkari gücü bayan futbol takımı, kendi evinde rakip takımı yenemedi. Şehir stadında orta hakemliğini Necmi Güldal, yan hakemliğini de Seyfullah Kaya ve Reşit Dağgöl’ün yaptığı maçın ilk yarısıda oynadığı oyunla taraftarından büyük alkış alan Hakkarili kızlar, ikinci yarına rakip takıma karşı aynı performansı gösteremedi. İkinci yarının 60’ıncı dakikasında İskendurun Dumlupır Spor’dan Hülya’nın attığı serbet atışla Hakkari gücü bayan futbol takımı 1-0 yenik duruma düştü. Maçın 65’inci dakikasında Dumlupınar spor penaltıdan yine Hülya’nın attığı golle ev sahibi Hakkari’ye karşı 2-0 galip oldu. Hakkari Bayan futbol takımının tek gölünü ise 75’nci dakikada Cemile attı. Rakibine karşı 2-1 yenilen Hakkari porlu bazı kızlar, maçın sonunda hüngür hüngür ağladı. Bunun üzerine rakip takımın oyuncuları ‘Hakkari’ diye tezahürat yaparak Hakkarili kızlara moral verdi ve onları tebrik etti.

Maçın ardından statta çıkan bir polis aracı küçük yaştaki çocukların taşlı saldırısına uğradı. Bunun üzerine orada bulunan 20’a yakın sivil polis ile taş atıp kaçan çocuklar arasında kovalamaca yaşandı. Mahalle arasında kaybolan çocukları yakalamak için bu kez bölgeye Çevik Kuvvet Polisleri ve panzerler geldi.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here