İskenderun Demirçelikspor’un teknik direktörü Haluk Bulgurlu, üst sıralarda yer alma hedeflerini ligin sonuna kadar sürdüreceklerini söyledi.
Bulgurlu, Güngören Belediyespor karşısında galibiyet hedeflediklerini belirterek, gol pozisyonlarında etkili olamadıkları için maçtan bir puan ile ayrıldıklarını kaydetti.
Sakat ve kart cezalısı 5 futbolcunun eksikliğine rağmen başa baş mücadele ortaya koyduklarını belirten Bulgurlu, şöyle devam etti:
”Güngören Belediyespor karşılaşması bizim için ligi 1. veya 2. sırada tamamlayabilmek adına hayati derecede önemliydi. Mutlaka kazanmamız gerekiyordu ve tüm planlarımızı galibiyet üzerine kurmuştuk. Özellikle ilk yarıda yakaladığımız önemli pozisyonlar var. Umut’un boş kaleye atamadığı bir pozisyon var. İlk yarı iyi ve mücadeleci futbolumuzu golle süsleyemedik. İkinci yarıda da iki takım kontrolü elden bırakmayınca maç tipik orta alan mücadelesine döndü ve berabere kaldık.”
Türk Telekomspor maçı hazırlıklarına başladıklarını belirten Bulgurlu, ”Kalan tüm maçlarını kazanmayı hedefliyoruz. Zirve inadımızı son maça kadar sürdüreceğiz. Rakiplerimizin birbirleri ile ve bizimle oynayacakları maçlar var. Bunlardan en iyi şekilde çıkmak istiyoruz” dedi.

4 Yorumlar

  1. KARDEŞİM MARADONA. Seni bu yazından ve değindiğin noktalardan dolayı kutluyorum.Biz İ.D.Ç. nin o zehirli havasında yaşananları unutmayız. Ama maalesef unutanlara güzel bir hatırlatma yapmışsın.Geçmişi ve kuruluş tarihini çabuk unutmuşlar. Benden önce oynayanları değil benim oynadığım futbol sezonunu kamuoyunu bilgilendirmek ve İ.D.Ç. SPOR KULÜBÜNÜN hangi tarihte kurulduğunu spor severlerle paylaşmak istedim.Yorum sizin .1973-1974- 1974-1975- 1975-1976- 1976-1977 Şimdi nasıl olyorda sayın cengiz bey bu kulübün 1991 yılında kurulduğunu söyleye biliyor YORUM SİZ SEVGİLİ SPOR SEVERLERİN saygılarımla MARADONA DOĞRU OLAN HERŞEY ZOR GELİR BAZILARINA seni kutluyorum

  2. SEVGİLİ MARADONA ,BİZE YAZACAK ŞEY BIRAKMAMIŞSIN…SANA YÜZDE YÜZ KATILIYORUZ….
    SAYIN EDİTÖR DAHA ÖNCE YAZDIĞIM YAZIYI YAYINLAMADI;CANI SAĞOLSUN.BİZ YİNEDE,GÜZEL HABERCİLİK ANLAYIŞLARINDAN DOLAYI KENDİLERİNE BAŞARILAR DİLİYORUZ.

  3. HİSLERİMİZİN TERCÜMANI MARADONA .KURBAN OLAM YARADANA.ÖYLE GÜZEL KONULARA DEĞİNMİŞSİNKİ SÖYLEYECEK BİRŞEY BULAMIYORUM.AĞZINA DİLİNE SAĞLIK.BİZ NASIL BOSNA ‘YI KOSOVA ‘YI KURTARDIK SENDE ŞU İSKENDERUN ‘U KURTAR GOSTİVARLI.

  4. Değerli ADMİN arkadaşlar.Bir haber yayınladığınız zaman ya YORUM YAZ cümlesini kaldırın yada insanların YORUM hakkını elinden almayın.Şu an itibarıyle İDÇ spor ilk üç haberinin altında bir tane yorum yok.Diğerlerinde zaten yoktu.Fakat HAKEME YENİLDİK haberini benim yorumumdan dolayı ilgi görmesi ve birilerinin rahatsız olması sizleri neden rahatsız etmiştir.Anlamış değilim Basın ÖZGÜRLÜĞÜ isteyen sizler değilmisiniz.Biz yorumcular olarakta BASIN ın bir parçası olmuyormuyuz.?Lütfen bizimde haklarımızı koruyunuz.Ayrıca İDÇ spor hakkında ilk defa yorum yapmıyorum.İDÇ spor un genç amatör ve profosyonel takımında hizmet vermiş bir kişi olarak söylüyorum.İDÇ spor u yöneten zihniyet İSKENDERUN da malesef futbolun dibe vurmasını sağlamıştır.Bugün KIRIKHANSPOR a stadı verenler.İSKENDERUNSPOR u kapı dışarı edenler değilmi?Oysa İSKENDERUNSPOR zirvede olduğu yıllarda STAD ta oynama hakkını İDÇ den hiç esirgememiştir.Ben ve benim gibi DEMİRÇELİK te kirli havayı soluyarak yıllarca antremanlarını fabrikanın istasyonun yanındaki sahasında yapmak zorunda kalarak omuzlarında yükseltiği İDÇ spor bugün İSKENDERUN un değil malesef KARABÜKSPOR un dolayısıyle sadece SENDİKA takımı olmuştur.Bu yüzden daha önce kadrosunda İSKENDERUN lu DÖRTYOL lu ERZİN li PAYAS lı KIRIKHAN lı REYHANLI lı bulunduran ve yetiştiren İDÇ Şimdi Alt yapıda 200 civarında öğrencisi olmasına rağmen A takımına futbolcu verememiştir.Teknik direktörlük konusunda hatırlatma yapmak istiyorum.Bu yönetimden önce İSKENDERUN lu teknik direktörler çalıştırabiliyorduda şimdi çok değerli hocalarımız olmasına rağmen neden İSKENDERUN lu teknik direktör olmazmış.?Bu hususta varsa bilmediklerimiz Lütfen Kulüpten yetkili birilerinin açıklama yapmasını rica ediyorum.Saygılarımla. Selim ARAS

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here