Festival daha görkemli geçecek

İskenderun Belediyesi 29. Uluslararası İskenderun Turizm ve Kültür Festivali, Festival Yürütme Kurulu Başkanlığı, 2. Başkan Mesut Yüksekbaş’ın başkanlığında, İskenderun Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Turgay Erdağ’ı ile 39. Mekanize Piyade Tugayı ve İskenderun Garnizon Komutanı Tuğgeneral Gürsel Öztürk’ü ziyaret ettiler. Üs Komutanlığındaki ziyarete 2. Başkan Mesut Yüksekbaş’la birlikte festival sekreteri, M. Kamil Turan, İskenderun Belediyesi Özel Kalem Müdürü M. Emin Dönmezer ve Belediye Basın Birimi Sorumlusu Doğan Süslü katıldılar.
Günün ikinci ziyareti olan 39. Tugay ziyaretine ise Başkan Yüksekbaş ile Festival Yürütme Kurulu Üyesi Kemal Sonay, Özel Kalem Müdürü Dönmezer ve Basın Birimi Sorumlusu Süslü katıldılar.
Üs Komutanlığındaki ziyaret de 2. Başkan Yüksekbaş, İskenderun Üs Komutanlığı aracılığıyla deniz kuvvetlerinden 3-5 Temmuz’a denk gelen tarihlerde, halka açık bir askeri bir gemi ziyareti talep etti. Üs Komutanı Tuğamiral Erdağ’da konuyu ilgili askeri makamlara ileteceğini ifade etti. Yapılacak etkinliklerle ilgili olarak Üs Komutanına bilgi veren heyet daha sonra 39. Tugaya geçti.
39. Tugay Komutanı Tuğgeneral Gürsel Öztürk’e de festival hazırlıkları ile ilgili bilgi veren heyet, daha sonra karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak, bu yılki festivalin daha görkemli geçmesi yönünde ellerinden gelen çabayı göstereceklerini dile getirdiler.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here