AK Parti İskenderun Gençlik Kolları’nın İskenderun Sağlık Grup Başkanı Yavuz Selim Yıkıcı’yı ziyaretinde Yıkıcı’nın ilginç bir o kadar da güzel yönü ortaya çıktı. Eski model arabaları toplayan Başkan Yıkıcı bu şekilde de odasında nostalji rüzgarı estiriyor.
Her erkekte olduğu gibi İlçe Sağlıak Grup Başkanı Yavuz Selim Yıkıcı da da oluşan araba tutkusu, yaşamının bir parçası haline gelmiş. Birbirinden güzel ve farklı model arabalara meraklı olan Başkan Yıkıcı’nın sergilediği arabalar görenlerin de beğenisini kazanıyor.
Okul yıllarında bir arkadaşının eski model arabayla okula gelmesinden etkilenen İlçe Sağlık Grup Başkanı Yavuz Selim Yıkıcı, 7 yıl boyunca temin ettiği 1980 yılı öncesi eski model arabaları koleksiyonun da toplayarak görenleri geçmişe uzandırıyor.

1 YORUM

  1. selim başkanım nasılsınız ben sizinle tanışmak istiyorum .istanbuldan yazıyorum kendim erzurumluyum ismim osman yıkıcı sizin soyadınızla aynıyız.sizler aslen nerelisiniz çok merak ediyorum.lütfen yazın çünkü yıkıcı soyisim yok denecek kadar az onun için.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here