AK Parti İskenderun Gençlik Kolları üyeleri, İlçe Sağlık Grup Başkanı Yavuz Selim Yıkıcı’yı ziyaret ederek, hem yeni binanın hayırlı olması dileğinde bulundular, hem de Dünya Sağlık Haftası’nı kutladılar.
AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Caner Karadaş ve yönetim kurulu üyeleri, İskenderun Sağlık Grup Başkanı Yavuz Selim Yıkıcı’nın konuğu oldular.
Ziyarette konuşan AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Caner Karadaş, sağlığın insan hayatı açısından önemin büyük olduğunu kaydederek, “Bizlerde hem Dünya Sağlık Haftası, hem de İlçe Sağlık Grup Başkanlığı’nın yeni binasına taşınması nedeniyle başkanımızı ziyaret etmeyi uygun bulduk. Yeni bina gerçekten İskenderun’un güzelliğine yakışır bir şekilde inşa edilmiş. Başkanımızın özverili ve fedakarca çalışmalarını takip ediyoruz. Kendisine başarılı çalışmalarının devamını diliyorum, bu vesileyle de Dünya Sağlık Haftası’nı kutluyorum” şeklinde konuştu.
Bu nazik ziyaretten dolayı son derece mutlu olduğunu kaydeden İskenderun Sağlık Grup Başkanı Yavuz Selim Yıkıcı ise, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Caner Karadaş ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Devlet memuru olarak asli vazifelerini yerine getirdiklerini kaydeden Başkanı Yıkıcı, hizmetin en iyisini vermeye çalıştıklarını ifade ederek, “Tabiî ki bu hizmetlerimizi takdir edecek halkımızdır. Biz heyecan içerisinde halkımıza hizmet vermeye çalışıyoruz. Bu heyecanı sizlerde de görüyorum. Çünkü siyasi partilerin en önemli kademesi eminim ki gençlik kollarıdır. Gençlerimiz geleceğimizin teminatıdır. Sizlerin gözünde de bu ülke halkına hizmet etme ışığını görüyorum. Bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here