Bay Hooop Evde Şamata İskenderun’lu çocuklarla buluşacak!

Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği tarafından çocuklara sigorta bilinci kazandırabilmek amacıyla hazırlanan “Bay Hooop Evde Şamata” oyunu, 11 Nisan pazar günü 11:00 ve 13:00 seanslarıyla İskenderun Belediye Sarayı’nda İskenderun’lu çocuklarla buluşacak. İskenderun’da çocuklarımız oyunu ÜCRETSİZ olarak izleme fırsatı bulacak.
Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği’nin talebi doğrultusunda çocuklara sigorta bilincini aşılamak amacıyla BKM tarafından yazılıp sahnelenen “Bay Hooop Evde Şamata” oyunu, yola çıktığı Anadolu turnesinde hem çocuklar hem de veliler tarafından yoğun ilgiyle karşılanıyor. Şimdiye kadar yaklaşık 22.000 km yol kat eden oyun, 45 günde yaklaşık 52 bin izleyiciye ulaştı.
Ülkemizde sigorta bilincinin gelişmesini sağlama vizyonu doğrultusunda Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği’nin (TSRŞB) talebi ile BKM tarafından hazırlanan “Bay Hooop Evde Şamata” oyunu minik izleyicilerinden tam not alıyor.
Şu ana kadar başta İstanbul’un birçok ilçesinde de olmak üzere Edirne, Tekirdağ, Balıkesir, Çanakkale, İzmit, Bursa, Denizli, Antalya, İzmir, Konya, Kayseri, Adana, Gaziantep, Malatya, Elazığ, Trabzon, Samsun, Erzurum, Erzincan, Kütahya, Eskişehir, Yalova, Kars , Şanlıurfa, Mardin ve Hatay’da perdelerini açan oyun toplamda yaklaşık 52.000 çocuk ve veliye ulaşmayı başardı. Oyun, çocukların yanı sıra velilerden de beğeni topladı. Oyun ile şu ana kadar yaklaşık 22.000 km yol kat edildi.
TSRŞB’nin sponsorluğunda çocuklar için son derece eğlenceli ve keyifli olan “Bay Hooop Evde Şamata” oyunu Ankara‘dan sonra 2010 yılı 23 Nisan günü İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi’nde Final oyunla bu sezonu kapatacak.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here