İskenderun Güney Eğitim Vakfı (İGEV) tarafından düzenlenen geleneksel ‘Bahara merhaba yemeği’ Toyota Plaza Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi.
Yoğun bir katılımın gözlendiği geleneksel hale getirilen etkinlikte bayanlar gönüllerince eğlendiler. İGEV Kadın Kolları Başkanı Nezaket Barutçu, açılış programında yaptığı konuşmasında, “Vakfımız 1997 yılında büyük fedakarlıklarla aydın bir nesil ve aydınlık bir gelecek amacıyla kuruldu. Vakfımız bünyesindeki eğitim gönüllüleri Cumhuriyet’in temel ilkelerine bağlı, çağdaş, laik ve Atatürkçü bir gençliğin yetişmesi için özveriyle çalışarak yüzlerce öğrenciye burs verip umut ışığı olmuştur. Bilindiği gibi İGEV’de çalışmalar tamamen gönüllülük esasına dayanır. Çağdaş ve yurtsever bir gençliğin yetişmesi için özverili çalışmalarla yakılan eğitim meşaleleri birer ışık seline dönüşüp ülkemizi aydınlatacaktır. Vakfımızı amaç ve ilkeleri doğrultusunda yarınlara gururla taşımak için her zaman olduğu gibi birlikte el ele ve omuz omuza çalışacağız. Bizi yalnız bırakmayan eğitim gönüllülerimize İskenderun Güney Eğitim Vakfı ve emeği geçen tüm arkadaşlarımız adına teşekkürlerimizi sunarız” diye konuştu.
Yapılan konuşmanın ardından eğlence şöleni başladı. Müziğin ritmine kendilerini kaptıran bayanlar, stresten uzak bir gün geçirdiler.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here