İlçe emniyeti insanüstü özveriyle çalışıyorBelediye Başkanı Civelek:

“İlçe emniyeti insanüstü özveriyle çalışıyor”

Türk Polis Teşkilatı`nın 165. kuruluş yıldönümü dolayısıyla tüm yurtta olduğu gibi İskenderun’da da bir dizi etkinlik hazırlandı. Etkinlikler kapsamında İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Yusuf Cinel, ekibiyle birlikte Belediye Başkanı Dr.Yusuf Civelek’i ziyaret etti.
Türk polis teşkilatının halkın huzur ve güveni için 24 saat görev yaptığını belirten Belediye Başkanı Civelek, “İlçe emniyetimiz kentimizin güvenliği için canla başla, insanüstü bir özveriyle çalışıyor. Polisimiz suçla mücadelede bilgi teknolojisinin bütün imkanlarını kullanıyor. Emniyet teşkilatı eğitim kalitesiyle, nitelikli personeliyle, fiziki imkanlarıyla ve bilgi teknolojisini kullanan yapısıyla çok daha güzel günlere gidecektir” diye konuştu.
İlçe Emniyet Müdürü Yusuf Cinel de, polisin vatandaşın en zor zamanında yanında olduğunu söyledi ve vatandaşlardan mutlaka ‘155 Polis İmdat’ hattını şüpheli durumlarda aramalarını istedi. Konuşmaların ardından Belediye Başkanı Yusuf Civelek tarafından Emniyet Müdürü Cinel’e anı tabağı hediye edildi. Ziyaret karşılıklı sohbet havasında sürdü.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

three + five =