Haluk Bulgurlu“Galip gelebilmek için var gücümüzle mücadele edeceğiz”

TFF 2. Lig Yükselme Grubunda mücadele eden İskenderun Demirçelikspor’un Teknik Direktörü Haluk Bulgurlu, Çorumspor’da maçın başında yenik duruma düşmelerine karşın, futbolcularının sonuca gitmesini bilen futbol oynadıklarını söyledi.
Bulgurlu yaptığı açıklamada, İskenderun Demirçelikspor ile çıktığı ilk deplasman maçında, galibiyetle dönmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Oyuncularımız, maçın başında yenik duruma düşmelerine rağmen oyundan kopmayıp, 10 dakika içinde üstünlüğü sağladılar. Gökhan’ın sakatlığı oyun düzenimizi olumsuz etkilemesine rağmen, attığımız gollere yaslanmadık ve açık futbolu tercih ettik İlkler genellikle zor, benim de takımla çıktığım ilk deplasman maçıydı ve galibiyet hedeflemiştik. Futbolcularıma bu ilk maçımızda bana galibiyet sevinci yaşattıkları için kendilerini tebrik ediyor ve teşekkür ediyorum” dedi.
Ara vermeden Pazar günü kendi sahalarında oynayacakları Göztepe maçı hazırlıklarına günde tek idmanla başladıklarını bildiren Bulgurlu, “Göztepe çıkış içersinde olan tecrübeli, güçlü bir takım. Lig ikincisi Göngören’i de yenerek bunu ispatladılar. Ali Gültiken ile iyi hava yakaladılar. Göztepe ile hafta zorlu bir maç oynayacağız, rakibimizin kalitesini, tecrübesini ve gücünün bilincindeyiz ve ona göre tedbirimizi alacağız ve maç öncesi hedeflediğimiz oyunu sahaya yansıtıp galip gelebilmek için var gücümüzle mücadele edeceğiz” dedi.
Bulgurlu, Çorumspor maçında sakatlanan Gökhan’ın Çorum Devlet Hastanesi’nde yoğun bakımda tedavi altında bulunduğunu bildirdi. Ökkeş’in cezalı, Ahmet’in ise sakatlığının sürdüğünü belirten Bulgurlu, taraftarların desteğine ihtiyaç duyduklarını belirterek, “Bugüne kadar takımdan desteğini esirgemeyen taraftarlarımızın, bundan sonraki maçlarımızda da sevgi ve desteğine ihtiyacımız var” diye konuştu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × two =