Genç MÜSİAD Hatay Şube Yönetim Kurulu üyeleri, geçtiğimiz günlerde yılın belediye başkanı seçilen ve ödülünü alan Payas Belediye Başkanı Bekir Altan’ı ziyaret ederek, başarılarının devamı temennisinde bulundular. Genç MÜSİAD Hatay Şube Başkanı Kübra Kurt, ‘yılın en başarılı belediye başkanı’ ödülüne layık görülen Payas Belediye Başkanı Bekir Altan’a bir de başarı plaketi verdi.
Payas Belediye Başkanı Bekir Altan da, Genç MÜSİAD Hatay Şube Başkanı Kübra Kurt’a nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti. Genç MÜSİAD üyelerine Payas Kalesi’ni de gezdiren Başkan Altan, ziyarette bulunanlara kaleyle ilgili bilgiler aktardı.

Genç MÜSİAD Hatay Şube Başkanı Kübra Kurt yaptığı açıklamasında, “Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, başarılı hizmetleriyle adından söz ettiriyor. Yılın belediye başkanı seçilmesi de, kaliteli hizmetlerinin tescilidir. Milli ve manevi değerler ışığında toplumun yaşam standardı ile sosyo-kültürel bilgi düzeyinin yükselmesi için çaba sarf eden genç girişimcilerin temsilcisi olarak, bölgemizde hizmet zincirine yeni halkalar ekleyen Payas Belediye Başkanı Bekir Altan’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” şeklinde görüş ortaya döktü.
Belediye Başkanı Bekir Altan da sohbet esnasında kaleyle ilgili yakın bir gelecekte yapılacak olan projeler hakkında bilgiler verdi. Yaklaşık 2.5 saat süren toplantıda ayrıca, karşılıklı ikili görüşmelerle, akşam yemeğinde sıcak bir sohbet havası oluştu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here