Mustafa Ceceli Hayranlarıyla BuluştuTürk pop müzik sanatçısı Mustafa Ceceli İskenderun’da Clup Gusto ’nun açılış galasında sahne alarak hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
İskenderun’da hizmete giren Club Gusto’nun açılış galasında sahne alan Mustafa Ceceli söylediği şarkılarıyla hayranlarını büyüledi. 2009 yılı kasım ayında çıkardığı albümle hızlı bir çıkış yapan Ceceli mütevazı tavırları ve Sezen Aksu’ya ait seslendirdiği şarkılar nedeniyle de ayakta alkışlandı. Özellikle genç kız hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Ceceli iki saat boyunca sahnede kaldı. Sabah kahvaltısında ise Ceceli oldukça heyecanlıydı. İlk albümünün 3. klipini Tenlerin seçimi isimli şarkısına çeken ve saat 11 de ilk kez kral TV ekranlarında yayınlanan klipini kendiside ilk kez izleyen Ceceli oldukça heyecanlıydı. Yoğun bir çalışma içerisinde olduğunu ve Anadolu’nun her köşesinde halkla buluşmaya çalıştığını belirten Mustafa Ceceli, Sezen Aksu’nun şarkılarını söylemenin kendisine ayrı bir mutluluk verdiğini söyledi.
Mustafa Ceceli Hayranlarıyla Buluştu

2 Yorumlar

  1. süper bir geceydi .. club gusto yada hayırlı olsun diyorum güzel mekan yapmışlar … bu akşamki derbide de galatasaray a bol şanslar diliyorum

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

five + fourteen =