Namık Kemal İlköğretim Okulu öğrencileri, Orman Haftası nedeniyle fidan dikimi gerçekleştireceği İlçe Milli Müdürlüğü’ne ziyarette bulundular.
Okul müdürü Turgay Çelikezen ve sınıf öğretmenleri önderliğinde Milli Eğitim Müdürlüğü’ne gelen öğrenciler, fidan dikimi öncesi kendi hazırladıkları programı sundular.
Öğrencilere hazırladıkları program ve yaptıkları konuşmalar için teşekkür eden İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Bereketoğlu, “Orman, ağaç kavramını dile getirmek kolay, bunların önemini kavrayabilmek ve onları korumak çok önemli. Ağaçlar sayesinde nefes alabiliyoruz. Her yıl milyonlarca hektar orman yanıyor” diye konuştu.
Konuşmaların ardından, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Bereketoğlu, öğrencilerle birlikte, müdürlük bahçesine 40 adet fidan dikti.

3 Yorumlar

  1. EVET TURKIYENIN NERESINE GIDERSENIZ GIDIN NAMIK KEMAL IÖO HERZAMAN ÖRNEK BIR OKUL 2 ÇOCUGUMDA O OKULDAYDI İL DEĞİŞİKLİĞİ YAPILINCA ÇOCUKLARI O OKULDAN ALDIM GAZIANTEPTE METE UYGUNA KAYDETTIRDIM FAKAT HAYATIN EN BUYUK HATASINI YAPTIM KESKE ÇOCUKLARIM HEP NAMIK KEMAL GIBI BIR OKUL VE ÖGRETMENLER ILE OKUSAYDI BU OKULDA ÖGRETMENLER 5 PARA ETMEZMIŞ ÇOCUKLARIMIN HAYATI KÖRERDİ BIR YILDA 5 SINIFA GIDICEK COCUGUNUZA DIKKAT EDIN METE UYGUNDA

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here