Sporda Hatay’daki bütün rakiplerine meydan okuyan İskenderun Gazi İlköğretim Okulu, koşu, hentbol ve futbolda elde ettiği başarıların mutluluğunu paylaştı. Gazi İlköğretim Okulu Müdürü Ali Koç, başarının paydaşlarını okulda düzenlediği kahvaltılı basın toplantısında bir araya getirdi.
İskenderun Belediye Başkanı Dr.Yusuf Civelek’in onur konuğu olarak katılım gösterdiği kahvaltıda, Başkan Civelek’e okula yaptığı katkılardan ötürü teşekkür plaketi takdim edildi. Rehber öğretmenler de Başkan Civelek’e okulun en büyük probleminin bahçenin zemini olduğunu belirttiler ve Başkan Civelek’ten okulun asfaltlanacağı sözünü aldılar.
İskenderun Gazi İlköğretim Okulu Müdürü Ali Koç, spor alanında elde ettikleri başarıları sürdüreceklerinin altını çizdiği açıklamasında, “Okulumuz öğrencileri küçük kızlar hentbol turnuvasında Hatay birinciliği, küçük erkeklerde Hatay ikinciliği, yıldız kızlarda da Hatay üçüncülüğü elde etti. Küçük ve yıldız erkekler de yapmış oldukları maçlardan galip çıkmışlardır. Maçlar devam etmektedir. Başarı her şeyden önce ekip işidir. Öğrencilerimizin turnuvaya hazırlanmasında emeği geçenlere ve turnuva süresi boyunca belediyenin bize vermiş olduğu destekten ötürü İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek’e teşekkür ve şükranlarımızı sunuyoruz” diye konuştu.
Belediye Başkanı Yusuf Civelek de, ülke geleceğine katkı sağlamak için eğitim kurumlarına destek olunması gerektiğini ifade ederek, “Türkiye’nin geleceği eğitime bağlıdır. Eğitim kurumlarımıza daima destek olmaya, çocuklarımızın daha iyi koşullarda eğitim almasına ve sportif müsabakalara gitmesine katkı sağlayacağız. Bu bizim için önemli bir sosyal sorumluluk projesidir” şeklinde görüş ortaya koydu.
Yapılan konuşmaların ardından Başkan Civelek’e, okul müdürü Ali Koç tarafından plaket takdim edildi.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here