İskenderun’da dün öğle saatlerinde sarhoş bir vatandaş, dengesini kaybedip kaldırımdan düşmesi sonucu yaralandı. Yaralı vatandaş olay yerine 112 acil servis tarafından ilk müdahalesi yapılarak tedavi edilmek üzere İskenderun Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.
Olay, dün öğle saatlerinde Ulucami Caddesi üzerinde meydana geldi. Yolda sarhoş olduğu belirlenen bir vatandaş bir anda dengesini kaybederek kaldırımdan ana yola düştü. Çarpmanın şiddetiyle kafasını betona çarpan şahıs kanlar içinde dakikalarca yerde yattı.
Durumun ilgili birimlere haber verilmesi sonucu olay yerine gelen 112 acil servis elemanları yarala vatandaşa ilk müdahaleyi yaptı. Hareket edemeyen sarhoş vatandaş daha sonra çevredekilerin de yardımıyla kaldırılarak tedavi edilmek üzere İskenderun Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken, durumunun iyi olduğu öğrenildi.

2 Yorumlar

  1. Alkol güzeldir ama sınırlarını bilmek gerekir. Sınırını bilmeyene de böyle cefa çektirir ve rezil eder. Keşke herkes sınırlarını bilse.

  2. Alkol sadece fiziksel değil,manevi yıkıma da yol açan bir illettir…Azı çoğu olmaz.Lütfen alkol konusunda duyarlı olalım…

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here