Her şey güzel İskenderun’umuz içinİskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek, kentimize gelen Tarım ve Köy işleri Bakanı Mehdi Eker ile görüşüp sorunları anlatarak hükümet nezdinde yapılması gerekenleri paylaştı

Geçtiğimiz hafta sonu AK Parti İskenderun İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen Siyaset Akademisi’ne katılan Tarım ve Köy işleri Bakanı Mehdi Eker’in onuruna yemek verildi.
Yemeğe katılan İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek, örnek bir misafirperverlik göstererek Bakan Eker ile uzun süre görüştü.
Yelken Kulübü’nde verilen yemeğin ardından İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek, Tarım ve Köy işleri Bakanı Mehdi Eker ile sıcak bir diyalog kurarken, kentin sorunlarını da aktarma fırsatı buldu. İkilinin görüşmelerine AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar da katılarak Başkan Civelek ile birlikte İskenderun’un öncelikli çözülmesi gereken konularını aktardılar.
Bakan Eker, İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek’in kentiyle barışık bir insan olduğunu, her fırsatta sorunları gidermek için hükümet nezdinde destek istemesinin kendisini mutlu ettiğini, sürekli istişare halinde olarak çözülmesi gereken her türlü sorun için destek olacağını belirtti.
İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek, kente bakanlarımızın gelmesinin İskenderun’un ne kadar önemli bir yer olduğunu gösterdiğini, vatandaşlarımıza hizmet için partinin hiç önemli olmadığını vurgularken, Tarım ve Köy işleri Bakanı Mehdi Eker’i ağırlamaktan son derece memnunluk duyduğunu dile getirdi.
Yelken Kulübü’nde verilen yemeğe Tarım ve Köy işleri Bakanı Mehdi Eker, AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, çevre belde belediye başkanları, MKÜ Rektörü Şerafettin Canda, AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Musa Kurşun ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

three × 3 =