Gazeteci Serpil Korkmaz’ın acı günü

Gazeteci Serpil Korkmaz’ın acı günüİskenderun’da haftalık yayın yapan Ekogündem Gazetesi’nin kurucusu ve sahibi Serpil Korkmaz’ın babası Seydi Korkmaz, geçirdiği rahatsızlığa yenik düşerek hayatını kaybetti.
Korkmaz, başta ailesi olmak üzere sevenleri ve dostlarının dualarıyla toprağa verildi.
Bir süredir geçirdiği rahatsızlık nedeniyle hastanede tedavi gören Seydi Korkmaz, dün sabah bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayata yenik düştü.
Nergizlik Beldesi’nde oturan ve çevredekiler tarafından da çok sevilen Korkmaz için cenaze töreni düzenlendi.
Korkmaz’ın naaşı Nergizlik Camii’nde kılınan ikindi namazına müteakip sevenlerinin gözyaşları arasında Nergizlik Aile Mezarlığı’nda defnedildi.
Ayakta durmakta zorluk çeken Ekogündem Gazetesi sahibi ve kurucusu Serpil Korkmaz ve aile bireyleri daha sonra taziyeleri kabul etti.
Cenazeye İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek, İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Yusuf Cinel, AK Parti Belediye meclis üyeleri, Korkmaz’ın dostları, yakınları ve çok sayıda sevenleri katıldı.
Güney Medya Grubu olarak Seydi Korkmaz’a Allah’tan rahmet, meslektaşımız Serpil Korkmaz başta olmak üzere tüm ailesine, sevenlerine, dost ve akrabalarına başsağlığı dileriz
Önceki İçerikAsfalt çalışmaları sürüyor
Sonraki İçerikTürk Emekli Sen Birleşik Emekliler Derneği