XII. Briç Festivali başlıyorİskenderun Briç Kulübü tarafından düzenlenen XII. Briç Festivali, 19-21 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Festivalin toplam ödülü 60 altın olarak açıklandı.
İskenderun Briç Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri, Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ettiler. İskenderun Briç Kulübü Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Arslan, XII. Briç Festivali hakkında bilgiler vererek, “Biz her zaman gençlerimize ve orta yaştaki insanlarımıza kendilerine bir hobi edinmelerini tavsiye ediyoruz. Hobi olarak da briçi tavsiye ediyoruz, çünkü diğer hobileri bireysel olarak da yapabilirler. Briçi diğer hobilerden ayıran en önemli şey sosyal yanının olmasıdır. 19-21 Mart tarihleri arasında Briç Festivali gerçekleştirilecektir. Briç oyununun ve yarışmalarının medyada daha çok yer almasına çalışacağız. Briç, sanılanın aksine kumar başta olmak üzere her türlü kötü alışkanlığın panzehiridir” diye konuştu.

1 YORUM

  1. şu briçi hep öğrenmek istemişimdir .. iskenderun da briç öğrenebileceğim bir yer var mı acaba ? birileri bana yardımcı olabilir mi ? şimdiden teşekkürler

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × 5 =