İskenderun Sanayi Çalışanları Vakfı Başkanı Remzi Çaylı, maddi imkanı elveren vatandaşlardan vakıf aşevine katkı sağlamalarını istedi:

“Hayırsever sayımıza yenileri eklenmeli”

İskenderun Sanayi Çalışanları Vakfı Başkanı Remzi Çaylı, hayırsever vatandaşların katkıları sayesinde her gün vakıf aşevinde onlarca kişiye yemek verildiği ve hayırsever vatandaşlara her gün yenilerinin eklenmesini ümit ettiklerini belirtti.
Hizmet erleri sayesinde hizmet çeşidini genişletme gayreti içerisinde olduklarını belirten İskenderun Sanayi Çalışanları Vakfı Başkanı Remzi Çaylı, “Vakfımıza bağlı aşevinde her gün sanayide çırak olarak çalışan evlatlarımız yemek yemektedir. Tabii buradaki çark hayırseverlerimizin yardım ve katkılarıyla dönmektedir. İnsanların yaşadığı yerlerde mutlaka onlara yapılacak bir yardım ve hizmet vardır. Vakıf aşevimizin elektrik parası sorunu vardı. Sağ olsun İskenderun Kaymakamımız bu sorunumuzu çözüme kavuşturdu. Kendilerine minnettarız. Türkiye’de yeterli ve dengeli beslenme hakkından yararlanan insanımızın sayısı ne yazık ki nüfusun çoğu değil, azıdır. Vakfımızı kurumsallaştırma adına elimizden gelen çabayı sarf ediyoruz. Bundan sonraki süreçte de hayırsever sayımıza yenilerinin eklenmesini temenni ediyoruz” şeklinde görüş ortaya koydu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here