Bu haberi mutlaka okuyun!

Günümüz koşullarında kişisel güvenlik, bir önlem olmanın ötesinde zorunlu bir ihtiyaç halini aldı. Bu amaçla üretilen Formet kapılar sağlamlığı ve kalitesi konusunda iddialı. İskenderun Pac Meydanı’ndaki işletmesinde haber ekibimize ‘hırsızların açmakta zorlandığı’ kapılar üzerine bilgiler veren Formet Çelik Kapı Hatay Bölge Müdürü Ali Bulut, çelik kapı alırken dikkat edilmesi gereken hususlara mercek tuttu.
Uzun yıllar şehir dışında çalıştıktan sonra İskenderun’a yatırım yapmaya karar verdiğini ve bu amaçla Formet Çelik Kapı markasının Hatay Bölge Bayiliği’ni İskenderun’a getirdiklerini belirten Ali Bulut, bu kapsamda Pac Meydanı’ndaki işletmesinde bölge halkına hizmet veriyor.
Evinize ya da işyerinize çelik kapı taktırırken hırsızlardan korunmak için dikkat edilmesi gereken faktörleri sıralayan Formet Hatay Bölge Müdürü Ali Bulut, “Hırsızlar genellikle çelik kapıları açarken, kapıların yan tarafına Amerikan kriko denilen seyyar kriko dayıyorlar ve kriko ile yan pervazları genişletiyorlar. Sonrada kapıyı zorlayıp açıyorlar. Çelik kapılarımızın çoğu modellerinde böyle bir durum söz konusu değil. Kancalı kilit sayesinde kapının esneme durumunda dahi kapı açılmıyor. Amerikan kapı taktıracaklara tavsiyem kapıyı taktırdıktan sonra yan pervazları mutlaka çimento ile doldurtunuz. Çimento sayesinde hırsızlar kapınızı esneterek açamayacaklardır. Bazı kapıların fiyatı yüksek gelebilir, ama kesin sonuç arıyorsanız bazı kapı modelleri tam size göre” diye konuştu.

5 Yorumlar

  1. ali beye bu konuda katılmıyorum…. cix cix cixxx.. hiç olamışşş inandırıcı deell.. daha farklı şeyler ve mantıklı bi açıklama daha iyi olardı ama neyse…

  2. antakya şubesinden kapı aldım kapının kolu 2 günde yalama oldu. 10 gündür servis gelecek bumudur müşteri memnuniyeti.malı satana kadar iyi muamele malı sattıktan sora gerisi hikaye………………..

  3. öyle bir zamanda yasiyoruz.ki celik kapi az geliyor her kapiya bir ,de canli koruma lazim olaysiz

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here