Başkan Akın’dan Trafik ekiplerine teşekkür

Başkan Akın’dan Trafik ekiplerine teşekkür

Geçtiğimiz haftalarda yapılan seçimlerin ardından İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı’na seçilen Erol Akın, hem oda da hem de kent genelinde birlik ve beraberliği pekiştirici hizmet atağını sürdürüyor. Şoför esnafının sıkıntılarıyla bire bir ilgilenen Başkan Erol Akın, ziyaret dizisi kapsamında gün içerisinde İlçe Trafik Denetleme ve Büro Amirliği’ni ziyaret etti.
İlçe Trafik Denetleme Büro Amirliği’nde görevli Başkomiser Şerafettin Can tarafından sıcak bir ilgiyle karşılanan İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erol Akın ve Yönetim Kurulu üyeleri, Başkomiser Can’a trafik ekiplerinin başarılı uygulamalarından ötürü teşekkür ettiler.
Ziyarette ilk olarak söz alan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erol Akın, “Şoför esnafımıza imkânlarımız çerçevesinde en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Ülke genelinde en büyük sıkıntılardan birisi de okul önlerinde servis araçlarının park yapmalarından ötürü trafik akışının aksamasıdır. Bu sorunu ilçemizde Trafik Denetleme ekiplerimizin başarılı çalışmaları sayesinde biz yaşamıyoruz. İlçe Trafik ekiplerimizin özellikle okul önlerinde trafik akışını rahatlatan ve öğrencilerimizin kazasız belasız koşullarda evlerine ulaşmalarını sağlamadaki özenli çalışmalarını takdirle izliyoruz. Trafik ekiplerimize teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyoruz” dedi.
İlçe Trafik Denetleme Büro Amirliği’nde görevli Başkomiser Şerafettin Can da, yaptığı açıklamasında, “Trafik ekiplerimiz gece geç saatlere kadar şehir içinde, şehrin giriş ve çıkış noktaları ile şehir içindeki kavşaklarda ani kontroller gerçekleştiriyor. Kuralsız şoförlere ve ehliyetsiz sürücülere göz açtırmayan İlçe Trafik Denetleme ve Büro Amirliği ekipleri, denetimlerini bu güne kadar olduğu gibi bundan böylede sıkı bir şekilde sürdürecek. Bunun yanında okul önlerinde servis araçlarının yığılmalarını önlemek, vatandaşların rahatça geçişini sağlamak ve öğrencilerimizin huzurlu bir şekilde evlerine gidebilmeleri için çalışmalarımızı da aralıksız bir şekilde devam ettireceğiz” ifadesinde bulundu.

Önceki İçerikArslan: “Kongremiz hayırlara vesile olsun”
Sonraki İçerikŞehit çocuklarının ziyareti Kaymakam Aksak’ı mutlu etti