Arslan: “Kongremiz hayırlara vesile olsun”

0
209

Arslan: “Kongremiz hayırlara vesile olsun”

İskenderun Sebze ve Meyve Komisyoncuları Odası Başkanı Mehmet Arslan, Cumartesi günü yapılacak olan kongrenin tüm esnafa ve İskenderun halkına hayırlı olmasını diledi.
Göreve geldiği günden bu güne kadar esnafın sorunlarının çözümü için yönetimle birlikte ciddi çalışmalar yürüttüklerini belirten İskenderun Sebze ve Meyve Komisyoncuları Başkanı Mehmet Arslan, tekrar başkanlık görevi layık görüldüğü taktirde planladıkları daha birçok projeyi hayata geçireceklerini ifade etti.
Önümüzdeki Cumartesi günü saat 13:00’da yapılacak olan kongre ile ilgili tüm hazırlıklarını tamamladıklarını kaydeden Arslan, İskenderun halkını da davet ederek, “Aday olan kişi de bizim arkadaşımız, kardeşimizdir. Üyelerimiz kimi bu göreve layık görürse, hizmet yarışı bayrağını o kişi alacaktır. Ancak bizim daha hayata geçireceğimiz birçok planımız ve projemiz var. Üyelerimizin oylarıyla tekrar bu görevi alırsam, onlara hizmetin en güzelini vermek için yoğun çaba ve gayret içinde olacağım. Kongremiz başta İskenderun’a hayırlı olsun” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

8 + 17 =