Küresel kriz nedeniyle çoğu şirket vites küçültürken, cesur adımlar atmayı bilen Tosyalı Holding, son hamlesi olan ‘Tosçelik Osmaniye Yassı ve Yapısal Çelik Üretim Tesisleri’ ile tüm dikkatleri üzerine çekti.
Geçtigimiz Cumartesi günü, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı açılışa çok sayıda bakan, bürokrat ve iş dünyasının önemli isimleri ile birlikte on binleri bulan kalabalık bir vatandaş topluluğu bu önemli günde Tosyalı ailesinin gururuna ortak oldu.
Gögsümüz kabardı..
Gurur duyduk.

Ülke ekonomisine milyar dolar katkı sağlayacak olan bu tesis, bir bakıma da bölge vatandaşının umutlarını yeşertti.
Eğitime, sağlığa, yardıma muhtaç durumda olan insanlara katkılarına aşina olduğumuz Tosyalı ailesi, bu yolla daha çok vatandaşa iş, dolayısıyla daha çok haneye aş imkanı vermekle hizmet halkasına bir yenisini daha eklemiş oldu.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da söylediği ; “Gerçek milliyetçilik, bu gibi tesisleri kurmaktır” sözü, yok yere ortalığı bulandırmaya çalışan, tek icraatı oturduğu yerden ahkâm kesmek olan zihniyetlere açıkça bir göndermeydi!
Bu kapsamda bir güzel hareket de Tosyalı ailesinden geldi..
Örnek teşkil edecek kararlılık ve azimle hayata geçirdiği son şaheseri olan ‘Tosçelik Osmaniye Yassı ve Yapısal Çelik Üretim Tesisleri’ ile gereken mesaj verildi!
Teşekkürler Tosyalı..
Teşekkürler, bu ülkeye sağladığınız kazanımlarınız, emeğiniz ve ortaya koyduğunuz yüreğiniz için.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here