İskenderun Lisesi’ne kupa yaraşır

1
407
İskenderun Lisesi’ne kupa yaraşır
İskenderun Lisesi öğrencileri sportif yarışmalarda başarı elde etme geleneğini yine sürdürdü. Antakya’da gerçekleştirilen Badminton turnuvasında İskenderun Lisesi erkek takımı il ikincisi, kız takımı da il dördüncülüğü elde ederek kupa aldılar.
Okul bahçesinde düzenlenen törende, İskenderun Lisesi Müdürü Ali Kuruca öğrencileri ve beden eğitimi öğretmeni Sevgi Parmaksız ile Müdür Yardımcısı Ergün Saydam’ı tebrik etti.
Elde edilen başarının okul adına önemli bir kazanç olduğunu belirten okul müdürü Ali Kuruca, turnuva hakkında bilgiler vererek, “14. Felsefe Olimpiyatları’na katılan öğrencimiz Marian Kuluman, Felsefe Öğretmeni Gül Yünlüel, Cüheyda Sayan ve Şengül Canbay katılım belgesi aldılar. Felsefe olimpiyatlarında, üretici düşünme, araştırma ruhunu geliştirme ve düşünme uğraşının kendi başına değerini göstermek amaçlanıyor. Beden eğitimi öğretmeni Sevgi Parmaksız yönetiminde Badminton erkek takımımız Hatay il ikincisi, bayan takımımızda Hatay il dördüncüsü olup kupa aldılar. Sosyal etkinlikler ve koordinasyon tamamen Müdür Yardımcımız Ergün Saydam tarafından gerçekleştirilmiştir. Öğrencilerimizi ve emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik ediyorum” diye konuştu.
Okul müdürü Kuruca’nın değerlendirmesinin ardından öğrenciler ve öğretmenler topluca kupayla birlikte poz verdiler

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × one =