Dostlar ‘Nice Yıllara’ dedi
Vatan Gazetesi 11. kuruluş yıldönümünü iş adamı Paşa Karaca, oğlu İbrahim Karaca gazeteci dostlarıyla pasta keserek kutladı.
11 yıldır yerel basının zorluklarına rağmen ayakta kalmayı başarabilen ve bu yoldaki ilkeli habercilik anlayışını sürdüren Vatan Gazetesi’nin kuruluş yıldönümü pastasını imtiyaz sahipleri Selami Ergüven ile Diyap Atar kesti.
Bu sıcak ve samimi ortamda Vatan Gazetesi’nin mutluluğuna ortak olan gazeteciler ve iş adamı Paşa Karaca, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirerek bu anları ölümsüzleştirdiler.

Dostlar ‘Nice Yıllara’ dedi
Vatan Gazetesi 11. kuruluş yıldönümünü iş adamı Paşa Karaca, oğlu İbrahim Karaca gazeteci dostlarıyla pasta keserek kutladı. 11 yıldır yerel basının zorluklarına rağmen ayakta kalmayı başarabilen ve bu yoldaki ilkeli habercilik anlayışını sürdüren Vatan Gazetesi’nin kuruluş yıldönümü pastasını imtiyaz sahipleri Selami Ergüven ile Diyap Atar kesti. Bu sıcak ve samimi ortamda Vatan Gazetesi’nin mutluluğuna ortak olan gazeteciler ve iş adamı Paşa Karaca, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirerek bu anları ölümsüzleştirdiler.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 + ten =