CHP İlçe Başkanı Nihat Karpuz : HODRİ MEYDAN!
CHP İlçe Başkanı Nihat Karpuz, AK Parti İlçe Başkanı Musa Kurşun’a bir TV programında hükümetin uygulamalarına yönelik tartışma çağrısını yineledi:
“HODRİ MEYDAN!”
CHP İlçe Başkanı Nihat Karpuz, parti binasında düzenlediği basın toplantısında, 14 Mart Pazar günü Antakya Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek olan il kongresinde, ilçe yönetimi olarak mevcut CHP Hatay İl Başkanı Halef Tiftikçi’yi destekleme kararı aldıklarını açıkladı.
Açıklamasının devamında AK Parti İlçe Başkanı Musa Kurşun’u bir TV programında hükümetin icraatlarını masaya yatırmaya davet eden CHP İlçe Başkanı Nihat Karpuz, “Genel merkezimiz tarafından yapılan bir çalışmada AKP’nin açılım fiyaskosu üzerine bir kitapçık hazırlanmıştır. Bu kitapta AK Parti iktidarının ülkeyi nasıl kaosa sürüklediği anlatılmaktadır. İsteyen herkes bu kitapçığı ilçe binasından temin edebilir. Türkiye artık mutlaka yeni bir başlangıç yapmalıdır. Bu hükümete destek vermiş vatandaşların da ‘artık yeter, yapacağını yaptın, dur bakalım’ demesinin kaçınılmaz hale geldiği bir noktadayız. Ben AK Parti İlçe Başkanı’na bir çağrıda bulundum ve dedim ki, gel bir TV programında oturup konuşalım, millet adına AK Parti’nin uygulamalarını tartışalım. AK Parti İlçe Başkanı çağrıma yanaşmadı. Sayın Başbakan’da bir TV programında muhalefetle bir araya gelmekten özellikle kaçıyor. Türkiye’nin acilen bu iktidardan kurtulması lazım. Bunun yolu da sandıktan geçiyor. Tüm teşkilatlarımız sanki bu Pazar seçim olacakmış gibi harıl harıl çalışıyor. CHP ilk genel seçimlerde milletimizin de desteğiyle iktidara gelecektir. Türkiye’nin artık bir CHP iktidarına ihtiyacı var” diye konuştu.
Hafta sonu gerçekleştirilecek CHP İl Kongresi’ne de değinen İlçe Başkanı Nihat Karpuz, “Partimizin olağan il kongresi 14 Mart Pazar günü saat 12.00’da Antakya Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak. Biz ilçe yönetimi olarak mevcut il başkanımız Halef Tiftikçi’yi bu seçimde de destekleme kararı aldık. Kongreye katılmak isteyen partili ve vatandaşlarımız için Pazar günü ilçe binamız önünden saat 10.00’da araç kaldırılacaktır. Tüm halkımız davetlidir” şeklinde görüş ortaya koydu.

CHP İlçe Başkanı Nihat Karpuz, AK Parti İlçe Başkanı Musa Kurşun’a bir TV programında hükümetin uygulamalarına yönelik tartışma çağrısını yineledi:
“HODRİ MEYDAN!”
CHP İlçe Başkanı Nihat Karpuz, parti binasında düzenlediği basın toplantısında, 14 Mart Pazar günü Antakya Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek olan il kongresinde, ilçe yönetimi olarak mevcut CHP Hatay İl Başkanı Halef Tiftikçi’yi destekleme kararı aldıklarını açıkladı. Açıklamasının devamında AK Parti İlçe Başkanı Musa Kurşun’u bir TV programında hükümetin icraatlarını masaya yatırmaya davet eden CHP İlçe Başkanı Nihat Karpuz, “Genel merkezimiz tarafından yapılan bir çalışmada AKP’nin açılım fiyaskosu üzerine bir kitapçık hazırlanmıştır. Bu kitapta AK Parti iktidarının ülkeyi nasıl kaosa sürüklediği anlatılmaktadır. İsteyen herkes bu kitapçığı ilçe binasından temin edebilir. Türkiye artık mutlaka yeni bir başlangıç yapmalıdır. Bu hükümete destek vermiş vatandaşların da ‘artık yeter, yapacağını yaptın, dur bakalım’ demesinin kaçınılmaz hale geldiği bir noktadayız. Ben AK Parti İlçe Başkanı’na bir çağrıda bulundum ve dedim ki, gel bir TV programında oturup konuşalım, millet adına AK Parti’nin uygulamalarını tartışalım. AK Parti İlçe Başkanı çağrıma yanaşmadı. Sayın Başbakan’da bir TV programında muhalefetle bir araya gelmekten özellikle kaçıyor. Türkiye’nin acilen bu iktidardan kurtulması lazım. Bunun yolu da sandıktan geçiyor. Tüm teşkilatlarımız sanki bu Pazar seçim olacakmış gibi harıl harıl çalışıyor. CHP ilk genel seçimlerde milletimizin de desteğiyle iktidara gelecektir. Türkiye’nin artık bir CHP iktidarına ihtiyacı var” diye konuştu. Hafta sonu gerçekleştirilecek CHP İl Kongresi’ne de değinen İlçe Başkanı Nihat Karpuz, “Partimizin olağan il kongresi 14 Mart Pazar günü saat 12.00’da Antakya Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak. Biz ilçe yönetimi olarak mevcut il başkanımız Halef Tiftikçi’yi bu seçimde de destekleme kararı aldık. Kongreye katılmak isteyen partili ve vatandaşlarımız için Pazar günü ilçe binamız önünden saat 10.00’da araç kaldırılacaktır. Tüm halkımız davetlidir” şeklinde görüş ortaya koydu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

10 − nine =