Çınarlı’ya Yeni Muhtarlık Binası

İskenderun Belediyesi tarafından Çınarlı Mahallesi’ne yeni muhtarlık binası yapıldı.
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,Çınarlı Mahallesi’ne kullanışlı ve vatandaşlara sağlıklı bir şekilde hizmet verebilecek muhtarlık binasının yapıldığını belirterek ,”Ayrım yapmadan her mahalleye eşit hizmeti götürme gayreti içindeyiz. Yeni muhtarlık evleri ile muhtarlarımız daha rahat ve daha kaliteli hizmet veriyorlar” dedi.

Amaçlarının yaşanılabilir ve daha güzel bir kent oluşturmak olduğunu ifade eden Başkan Seyfi Dingil, ” muhtarlık binamız kısa süre içerisinde tamamlandı. Bizler sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde hizmetleri sürdüreceğiz. Halkımız hizmetin en güzeline layık. Muhtarlarımıza çok büyük önem vermekteyiz, onlar bizim gözümüz, kulağımız. Sorunları, istekleri en iyi bilen onlardır. Belediye olarak muhtarlarımıza elimizden gelen desteği sağlıyoruz. Birçok mahallede yapılan muhtarlık evleri ile muhtarlarımız daha rahat ve kaliteli hizmet vermekteler” diye konuştu.

1 YORUM

  1. Belediye Başkanımızın pusulası şaşırmışmı acaba, anlayamadım!
    Vatandaşlar araba sürücülerine ve özellikle yayalar için güvenli trafik, çukursuz yollar, arabalar için park imkanları, sağlıklı su ve hava, su birikintisini önleyen çalışan kanalizasyonlar, temiz bir deniz ve yüzebileceğimiz bir sahil, kornasız ve huzurlu bir şehir! İşte biz bunları arzuluyoruz!
    Muhtar binası yapmakla hangi akla hizmet ettiğinizi bilmiyorum, lakin biz vatandaşların gerçek sorunlarını çözmek amaçlı bir hizmet değil!

    Vatandaşlar, politikacılar, yöneticiler, sorumlular, uyuyan kitle, lütfen fikirlarinizi açıklayın!

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here