İskenderun Belediyesi Metruk Binaları Yıkmaya Devam Ediyor

İskenderun Belediyesi ekipleri, Gürsel Mahallesinde oluşturduğu kötü görünümün yanında insan ve çevre güvenliği açısından tehlike arz eden sahipsiz bir binayı daha yıktı.
Çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Göreve geldiğimiz günden bu yana şehrimizin her noktasında temas ederek birçok sorunu çözüme kavuşturduk. Uzun yıllar çözüm üretilemeyen veya ötelenen sorunların kararlılıkla üzerine giderek çözüme kavuşturduk. Bu kapsamda metruk binaların yıkımını gerçekleştirerek kötü görüntüyü ortadan kaldırmanın yanı sıra hemşerilerimiz açısından tehlike arz etmesinin de önüne geçiyoruz. Bu noktada bize destek olan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

1 YORUM

  1. Sahipsiz bina olur mu? Bina sahipsiz ise, o bina belediyenindir. Bir belediye başkanı çoktan yapılması gereken bir isi şimdi yaptık diye ögünüyorsa, ben ona cok geç kaldın bile derim. Bunu bütün Iskenderun halkının demesi lazım! Sayın Dingil bey, evet bir çok konuda geri kaldınız. Iskenderun şehri bir harabeye dönüşmüş! Yakında yerize bir başkasının gelmesi çok iyi olacak!

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here