İskenderun İsmet İnönü Mahallesinde Yeni Kaldırım Çalışması

İskenderun Belediyesi kent genelinde tüm cadde ve sokaklarda, bozulan yolların ve kaldırımların onarımı için çalışmalarını sürdürüyor.

İskenderun’un yaşam ve mekân kalitesini yükseltmek için çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirten Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Yol ve kaldırımları yeniden düzenleyerek, günlük yaşam ve görüntü kalitesini yükseltmek amacındayız. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz kentin birçok farklı noktasında çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor. Özellikle şehrin genelinde ihtiyaç duyulan noktalarda cadde ve sokaklarımızda hızlı bir şekilde üst yapı çalışmalarını yapıyoruz “dedi.

Başkan Seyfi Dingil,”Bu çalışma döneminde birçok noktada kaldırım yenileme ve onarım çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. İskenderun halkı hizmetin en güzelini hak ediyor. Kaldırımlarda bozulan kaldırım taşları yenileri ile değiştiriliyor. Yeni açılan yollarda da kaldırımlar yapılıyor. Ayrıca kaldırımlarda bulunan ancak yerinden oynamış ve bozulmuş kaldırım taşları da yenileri ile değiştiriliyor. Kurumların bulunduğu alanlarda da yürüyüş yolları kaldırım taşları ile yeniden düzenleniyor. “diye konuştu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here