İskenderun Belediyesinden Afrin Harekâtına Destek

İskenderun Belediyesi envanterinde bulunan 4 Kamyon, bir lobet, bir greyder, bir ekskavatör, bir kamyonet ve bir pikap sınırda görevli askeri birliklere destek olmak amacı ile sınır hattına gönderildi.

Silahlı kuvvetlerimiz tarafından, hudut güvenliği ve bölgede istikrarı sağlamak amacıyla Suriye’nin Afrin bölgesindeki teröristleri etkisiz hale getirmek için başlatılan Zeytin Dalı harekâtının devam ettiğini belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”terör odaklarına karşı vermiş oldukları mücadelede şanlı ordumuzun her zaman yanındayız. Zeytin Dalı Harekâtı ile sınırlarımızda barışın ve huzurun kalıcı olarak tesisini temenni ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Başkan Seyfi Dingil,”Bizlerde belediye olarak yapılan istişareler sonucunda bölgede ihtiyaç duyulan iş makinelerimizi, sınıra askeri birliklere destek olmak amacı ile gönderdik. Ekiplerimiz ve araçlarımız sınır hattında bir süre görev yapacaklar. Bizler ordumuza her türlü desteği vermeye hazırız. Her zaman olduğu gibi Zeytin Dalı Harekâtı’nda da dualarımızla ve bütün gönlümüzle devletimizin ve kahraman ordumuzun yanındayız. Şanlı ordumuzu Allah muzaffer kılsın. Allah yar ve yardımcıları olsun.” ifadelerini kullandı.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here