13. yılında İş Sağlığı ve Güvenliği Öncü Kuruluş İSOS A.Ş. 2018’ de tam kadro hizmetinizde

Ortak sağlık ve güvenlik birimi iş ve işçi sağlığı üzerine 13. Yılını başarılarla kutluyor. Bu vesileyle İSOS A.Ş olarak iş ve işçi sağlığı üzerine Hatay Adana, Osmaniye, K.Maraş ve Antep bölgelerimizde kazaların önlenmesi ve işçi sağlığının korunması adına sektördeki tüm firmalarımızla kaliteli hizmetin yürütülmesi adına ekip üyesi olmaktan onur duyuyoruz.

2018 yılında öncüsü olduğumuz bu sektörde tüm firmalarımıza kazasız belasız, sağlıklı iş ortamları temennisiyle mutluluklar ve hayırlı işler dileriz.

İSOS Müdürü Tuğba BURNUKARA

İSOS A.Ş. TARİHÇEMİZ

1996 yılından beri ilgi duyduğumuz iş sağlığı ve iş güvenliği konusunda profesyonelleşme zamanının geldiğine inanarak 2005 yılında İSOS A.Ş.’yi kurduk. Çalışanların sağlık tetkiklerini işyerlerinde yapmak, eğitimler ve danışmanlık hizmetleri vermek ilk faaliyetlerimizdi.

2007 de FUJİ’ nin medikal görüntüleme bayiliği ile İSOS medikal hizmete başladı. 2015’de KCI yara bakım ürünleri bayiliğine başladık.2010 da İSOS OSGB (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi ) kuruldu.

2012 de 6331 Sayılı İş Sağlığı Ve İş Güvenliği Yasası çıktıktan sonra Osmaniye Organize Sanayi içerisinde İSOS OSGB Osmaniye Şubesi’ni açtık. İki OSGB şubemizde halen 7si tam gün, 9’u part time olmak üzere 16 işyeri hekimi, 13 iş güvenliği uzmanı, 15 yardımcı sağlık personeli, 15 büro ve saha elemanı çalışmaktadır. Hatay, Osmaniye, Adana, Kahramanmaraş, Gaziantep ve Kilis illerinde yaklaşık 300 firmaya İSG hizmetleri sunmaktayız. 3 tane gezici İSG aracımızla yönetmeliklerin uygun gördüğü bütün sağlık tetkiklerini profesyonel sağlıkçı kadrolarımızla yapabilmekteyiz. Bu alanda bölgemizin en deneyimli firması olarak kurumsallaşma ve profesyonelleşme yolunda ilerlemekteyiz. Özel sektör olsak da çalıştığımız alanın yarı kamusal bir alan olduğunun bilincindeyiz.
Çalışanlarımızın sağlığının korunmasında gönüllü profesyoneller olarak İSG kültürünü yerleştirebilmek için ilk günden beri çaba harcıyoruz.
Bilimsel ve teknolojik gelişmenin sonsuz bir yolculuk olduğunun bilincinde olarak yolumuza devam etmekteyiz .


Dr. Serhad GÖNDİKEN

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here