Susuz Nano Teknoloji İle Susuz Araç Temizliği ve Detailing Hizmeti İskenderun’da

Susuz Nano Teknoloji İle Araç Yıkama GLOBOWAX Farkıyla İskenderun’da.

SUSUZ NANO TEKNOLJİ ( SUSUZ OTO YIKAMA) GLOBOWAX Farkıyla Aracınıza SU ve FIRÇA değmeden Temizlenir, Aracınızın Boyasını Korur ve Parlatır, Kirlenmeyi Geciktirir ve Aracınıza Zarar Vermez.

GLOBOWAX İskenderun Yetkilisi Muhammed Öztürk Yaptığı Açıklamada; Almanya’dan gelip İskenderun’da bir ilk olarak Detailing hizmetini değerli İskenderun halkına sunmaktayız. Aracınıza özen göstererek aracınızda bulunan koltuktaki lekeleri iz bırakmadan gidermekteyiz. Aracınızı ilk günkü gibi teslim ediyoruz ve 100 % müşteri memnuniyeti garantisini sağlıyoruz,bunun yanı sıra araçlara Pasta Cila, Çizik ve Hare giderme, Boya koruma ve Seramik Kaplama uyğulamalarıda yapmaktayız dedi.

GLOBOWAX İSKENDERUN farkıyla klasik basınçlı yıkamaların ve fırçaların araca verdiği zararları ortadan kaldırır. İçerisindeki yüzey aktif maddeler polimerler ve doğal kayganlaştırıcılar sayesinde aracın üzerindeki kirleri araca zarar vermeden anında çözer. Anti Statik özelliği ile aracınızın geç toz tutmasını sağlar. Aracınızın temizliğinde klasik sulu uygulamaların aksine sürekli bizim uygulamalarımızı tercih ettiğinizde ürün ilk uygulamadan itibaren aracınızı bir koruma tabakası ile kaplar ve her uygulamada bu katman kalınlaşır. Bu sayede kirlerin ve de aracınızda oluşabilecek küçük çiziklerin oluşumunu ortadan kaldırır. Aracınızın boyasının ilk günkü parlaklığını geri kazandırır ve etkin bir koruma sağlar.

Reinigungssysteme für den fachmann autowäsche ohne wasser

GSM : 05348380415
Adres : Numune Mah. Doktor Sadık Ahmet Caddesi. No. 65 İskenderun – Hatay
( Primal AVM arka Kapısı Gelişim Hastane güzergahı )  %100 müşteri memnuniyeti
WWW.GLOBOWAXISKENDERUN.COM

Profesyonel Detaylı İç & Dış Detailing Hizmetlerimiz

– KİL UYGULAMASI
– PASTA CİLA
– ÇİZİK VE HARE GİDERME
– BOYA KORUMA
– SERAMİK KAPLAMA
– TAVAN & TABAN TEMİZLİĞİ
– KUMAŞ KOLTUK TEMİZLİĞİ
– DERİ KOLTUK TEMİZLİĞİ
– KLİMA TEMİZLİĞİ
– ZİFT TEMİZLİĞİ
– SUSUZ MOTOR TEMİZLİĞİ
– SUSUZ MOTOR KORUMA

 

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here