İskenderun Belediyesi halk günü toplantıları devam ediyor

İskenderun Belediye Başkanlığı makamında her Salı gerçekleştirilen halk günü toplantıları devam ediyor.

Konuya ilişkin açıklama yapan Başkan Seyfi Dingil, vatandaşların sorunlarına ellerinden geldiği kadar çözüm üretmeye çalıştıklarını söyledi.
Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Her hafta düzenlediğimiz halk günü toplantıları ile vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyerek, sorunları dinliyor, çözüme kavuşturma konusunda elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Buraya gelerek halk hizmet noktasında destek isteyen kardeşlerimize hiçbir ayrım gözetmeksizin eşit bir şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz” dedi.
Başkan Seyfi Dingil,”Halkımızın görüş ve önerileri benim için çok değerli. Vatandaşımızla sürekli fikir alış verişinde bulunuyoruz. Göreve başladığımız günden bugüne kadar, halkımızla iç içeyiz. Bizim için, her gün halk günü ama halkımızla daha rahat iletişim kurmak, onların sıkıntılarına daha fazla zaman ayırmak ve haftanın diğer günlerinde ise projelerimiz üzerinde sağlıklı çalışmalar yapabilmek amacıyla halk günleri uygulamasına devam ediyoruz” diye konuştu.

1 YORUM

  1. baskan halki dinliyorsun.Iyi güzel toki de halki dinledin kimse magdur olmayacak dedin ne şiş yansin ne kebap yansin dedin arkasi yok sadece sozde yapiyorsun icraat yok.secim zamani bunlar gittigin toplantilarda dile gelecektir.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here