İskenderun Belediyesi Evde Temizlik Hizmeti Devam Ediyor

İskenderun Belediyesi, sosyal çalışmaları arasında yer alan evde bakım ve temizlik hizmetleri tüm hızıyla devam ediyor.

Belediye’nin ev temizliği hizmeti ile ilgili belediyeye müracaat ettiklerini belirten vatandaşlar , “Sürekli geliyorlar, evi süpürüyorlar. Yıkanacak olanları yıkıyorlar, camları siliyorlar. Çamaşırları, bulaşıkları yıkıyorlar. Sonra işlerini bitirip gidiyorlar. Belediyemizden çok memnunuz. Allah başımızdan eksik etmesin.” şeklinde görüş beyan ettiler.

Temizlik timlerinin, en son Akarca mahallesinde tespit edilen evlere giderek baştan aşağıya temizlik yaptığını belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Bu uygulamayla evlerinde en basit işleri bile yapamayan yalnız yaşlılarımızın yanında oluyoruz. Bizler onların birer evladıyız ve görevimizi yerine getiriyoruz. Onlar bu uygulamadan çok memnun, biz de hayırlı bir iş yaptığımız için mutluyuz” dedi.
Başkan Seyfi Dingil,” Belediye onların sıcak eli. İstedikleri zaman yanlarındayız. Bazı ağır ev işlerini yapamıyorlar. Yaşlılarımız baş tacımızdır. Sadece belirli günlerde değil, her zaman yanlarında olmalıyız.” şeklinde konuştu.

1 YORUM

  1. sarımazı çırtımana 2 sefer temizlik için geldiler bir daha gelen olmadı muhtara soruyoruz neden gelmiyorlar temizlik için diye soruyoruz belediye göndermiyor diyor. 1 senedir gelen giden yok. Oysa annem 87 yaşında yal-nız yaşıyor aynı zamanda felçli.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here