Ülkü Ocaklarına Yönelik Ön Yargıları Yıkmak

Dörtyol Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Kültür-Sanat etkinliklerine devam ediyor. Ülkücüler ve Ülkü Ocakları ile ilgili toplumda oluşan ön yargıları yıkmak adına kısa film çalışmalarına başlandı.
Dörtyol Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, Türkiye’de alışılmışın dışına çıkarak bir ilke imza atıyor. Dörtyol Ülkü Ocakları Yönetimi, Ülkücüler ile ilgili ön yargıları yıkmak, yanlış bilinen gerçekleri ortaya çıkarmak ve Ailelerin çocuklarını rahatça Ülkü Ocaklarına gönderebilmeleri adına kısa film çalışmasını başlattı. Çalışmaların başlaması Hatay genelinde büyük ses getirdi.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Dörtyol Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Kaan Mehmet TARHAN, “Dörtyol Ülkü Ocakları olarak hedefimiz ülke çapına yayılacak bir proje hazırlamak. Toplumda maalesef yıllarca yanlış tanıştırıldığımız ve bize haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Biz de yönetici arkadaşlarımızla kısa film çekme kararı aldık ve bunu hemen hayata geçirdik. Amacımız ailelerin çocuklarını rahatça ocağa gönderebilmelerini sağlamak. Aynı zamanda toplumda oluşan önyargıları yıkmak. Çekimlerimizde bize destek olan herkese sizin aracılığınız ile teşekkür ediyorum. Filmimizi çok kısa bir zaman içerisinde Sosyal Medya hesabımızdan yayınlayacağız.” Dedi.

dörtyol mhp (3) dörtyol mhp (4) dörtyol mhp (1) dörtyol mhp (2)

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here