SERHAT TABANCA MİLLETVEKİLLİĞİ İÇİN YOLA ÇIKTI

İskenderunlu avukat Serhat Tabanca MHP Hatay Milletvekilliği için yola çıktı. İl merkezinde aday adaylığını açıklayan Tabanca Türkiye’nin tehlikeli bir viraj da olduğuna vurgu yaptı.

AV Serhat Tabanca MHP’den Hatay Milletvekili olmak için aday adaylığını MHP Hatay il merkezinde düzenlenen törenle açıkladı. İskenderun’dan konvoy halinde gidilen Antakya’da il binası önünde düzenlenen törende partilileri selamlayan Serhat Tabanca yaptığı konuşmada Hataylılara seslenerek MHP’nin tek çare olduğunu söyledi. Türkiye’nin bir ateş çemberinde var olma mücadelesi verdiğini belirten Tabanca hükümet eliyle yakılan ateşin vatandaşı her geçen gün daha da mağdur ettiğinin altını çizdi. Çözüm süreci zırvasıyla teröristlerle pazarlığa oturulduğunu ve pazarlıkla peşkeş sürecinin başlatıldığını diğer yandan ise TC Devleti’nin uluslar arası arenada bir konjöktör ülkesi olarak yerini ve imajını yenilemekte olduğunu dile getiren Tabanca bu bizler için acınası bir haldir dedi.

5 KİŞİDEN BİRİ İCRALIK

Serhat Tabanca Türkiye’nin mevcut durumu ile ilgili yaptığı açıklamada ise ekonomiye değindi.Tabanca şöyle konuştu. “Dolar iki ayda cebimizden %30 götürmüş icra dairesinde 2.5 milyon icra dosyası bulunmaktadır. Yani her 5 kişiden birisi ya icralık ya da banka mağduru olmuştur. Diğer taraftan sistemi revize etmek için ödediğimiz vergilerin bir buçuk milyarı geçen kısmı Suriyelilere hibe olarak tasdik edilmiştir. Bizim on yıl önce söylediklerimizi malesef vatandaşlarımız yeni idrak etmektedir. Kıbrıs meselesinde anayasa referandumunda ekonomik meselelerde vatandaşı ne kadar uyarmaya çalıştıysak ta yeni yeni bunun sonuçlarını görmekteyiz.

PROTESTON MÜSLÜMAN İSTİYORLAR

İslam münafıkça hamlelerle tahribata uğratılmıştır. Muhafezakarlık basitleştirilmiştir. Türkiye bir proteston Müslümanlık hegomanyası altına girmiştir. Bir taraftan da Türklüğümüz hakir görülmeye başlanmıştır. Tıpkı Osmanlının yıkılma döneminde olduğu gibi gürcü olmak laz olmak mükafat fakat Türk olmak bir hakaret sebebi olarak görülmeye başlanmıştır. Biz Türküz elhamdülillah Müslümanız ve bunlardan şüphemiz yoktur. O halde bu eziyetlere razı olmamıza ne gerek var. Bu gerçekleri halkımıza anlatmamız gerekiyor. Böyle tehlikeli bir virajdayız ve bunları halkımıza anlatmak için elimi hatta vücudumu taşın altına koymak için bu yolda aday adayı oluyorum. Bu yol Alparslan’ın Atilla’nın Çağrı bey’in Melik Şah’ın Başbuğ Alparslan Türkeş’in Seyit Ahmet Arvasi’nin Hüseyin Nihal Adsız’ın yoludur, bu yol bizim yolumuzdur. Sizlere ve bu vatana sahip çıkacağız” dedi.

MHP Hatay il başkanı Lütfi Kaşıkçı’nın 7 nisan sonrası için söz vermesini istediği Serhat Tabanca
Bu bir gazadır kimisi su taşır kimisi mermi atar biz ikisine de talibiz Allah’ın izni ile bu gazadan muzaffer bir şekilde ayrılacağız bundan kimsenin şüphesi olmasın dedi. Serhat Tabanca tören sonrası il başkanı Lütfi Kaşıkçı ile sohbet etti sonrasında ise vatandaşların hayırlı olsun tebriklerini kabul etti.

20150322_142447 20150322_142534 20150322_142658 IMG_4194 IMG_4204

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here